Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Депутата Сергія Кирієнка, який виїхав до Великобританії під час війни замінить бізнесмен, що робить електровелосипеди

Депутата Сергія Кирієнка, який виїхав до Великобританії під час війни замінить бізнесмен, що робить електровелосипеди

 

На наступному засіданні сесії Чернігівської міської ради будуть розглядати питання про дострокове припинення депутатських повноважень депутата від партії «Рідний дім» 40-річного Сергія Кирієнка.

Офіційна причина – до Чернігівської міської ради надійшла відповідна заява від депутата про складення ним депутатських повноважень.
Про це повідомляє сайт Челайн. На фото - Сергій Кірієнко

У разі, якщо депутати підтримають це питання, то замість Сергія Кирієнка депутатський мандат може отримати 31-річний Олександр Литвин, який балотувався до міської ради Чернігова від «Рідного дому».


Олександр Литвин, 1991 року народження, член політичної партії «РІДНИЙ ДІМ». Працював в НУ «Чернігівська політехніка», доцент кафедри автомобільного транспорту та галузевого машинобудування.

За Олександра Литвина у 2020 році проголосували 283 чернігівці. Містяни знають Литвина по ряду публікацій, які пройшли у ЗМІ і висвітлювали його нинішню діяльність. Він є розробником і співзасновником компанії «Bikebox», яка робить передові електровелосипеди а також електробагі для ЗСУ.На фото - Олександр Литвин, фото з сайту Сусіди Сіті

Нагадаємо, що недавно Сергій Кирієнко засвітився у матеріалі СБУ, де стверджувалось, що відомство викрило організацію, що вивозила чоловіків за кародон, а очолював її як раз Кірієнко. У своєму коментарі Суспільному тоді, депутат повідомив, що вже понад пів року проживає у Великій Британії, а кордон зміг перетнути тому що супроводжував інваліда.

Gorod.cn.ua за матеріалом Челайн

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Кирієнко, Литвин, депутат, міськрада

Добавить в: