Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Нардеп з Чернігова засвітився у шикарному будинку на Печерських пагорбах з жінкою і дитиною

Нардеп з Чернігова засвітився у шикарному будинку на Печерських пагорбах з жінкою і дитиною

 

Видання Українська правда зранку 23 січня опублікувало розслідування журналіста Михайла Ткача, щодо 39-річного нардепа та заступника керівника фракції  “Слуги народу” Павла Халімона.

Як стверджує розслідувач, підкріплюючи свій текст численними світлинами та документами на нерухомість, які надали йому джерела з правоохоронних та інших інстанцій — у 2021-му році пов’язана з Павлом Халімоном особа купила на Чернігівщині 45 земельних ділянок площею близько 80 гектарів та будинок (в черні 2022-го року) на Печерських пагорбах. Саме в цьому місці прості люди не живуть, будинки облизу Ботанічного саду аналогічної площі коштують близько 50–60 мільйонів гривень і належать таким людям, як Микола Азаров, Володимир Литвин і навіть настоятель Києво-Печерської лаври владика Павло.

Повязаною з Халімоном особою журналіст називає Анастасію Миколаївну Котеленець та дає посилання на відео, де вона  захищає дисертацію у Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП) на здобуття наукового ступеня "доктор філософії". Також згадує її закритий Інстаграм-акаунт, а у інших соцмережах дівчина з аналогічною зовнішністю вказана як 30-річна Анастасія Котеленець (12.11.1992 р.н.) жителька м.Прилуки. На сторінці у Facebook зазначено, що вона працює в компанії з продажу спідньої білизни, а в інстаграм, що вона “просто хороший человек”.

Заможні родини з прізвищем Котеленець, які б могли дозволити купити дочці десятки гектарів землі та будинок у Києві, журналісту невідомі, також він не вірить, що дівчина надто талановита у бізнесі, що сама встигла у свої 29 років заробити такі кошти. Тож згодом у своєму розслідуванні виходить на Павла Халімона. За спостереженнями журналіста Халімон протягом 3 днів відвідував цей будинок, в тому числі і був там, коли як нардеп мав бути на роботі і поводився там не як гість, а як господар. Також журналіст помітив у бидинку жінку, схожу на Анастасію Котеленець з дитиною.


Відповідно до цього документу, будинок разом із земельною ділянкою площею в 10 соток коштував 10 мільйонів 300 тисяч гривень, із яких вартість будинку становила 6,5 мільйона гривень, а ділянки – 3,8 мільйона гривень.
Продавець – архієрей Православної церкви України Олександр Драбинко

Також журналіст зазначає, що Анастасію Котеленець у земельних угодах представляла Ропчан Наталія Володимирівна. Вона працювала помічницею нардепа Павла Халімона та отримувала зарплату з бюджету. Раніше Халімон та Ропчан працювали в Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області (2012 рік).  А від імені кількох продавців землі діяв Зорій Андрій Васильович. Це – співзасновник компанії "Агро-Хаус", директором якої був Павло Халімон. Окрім того, Андрій Зорій був партнером ексдружини нардепа Оксани Халімон по фірмі "Прометей–Газ". А також він став власником фірми "Прометей-Газ 1" після Павла Халімона, коли той пішов до Верховної Ради.Михайло Ткач попросив дати коментарі і у самого Павла та Насті, але ті при згадці про що йде мова кинули слухавки.

Більше подробиць та документів у статті “Української правди”.

Gorod.cn.ua за матеріалами сайту Українська правда”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Халімон, нардеп, Котеленець, розслідування

Добавить в: