Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Відомого міліціонера і голову Любеча Валерія Костильова сусіди винуватять у крадіжці цегли з розбомбленого будинку

Відомого міліціонера і голову Любеча Валерія Костильова сусіди винуватять у крадіжці цегли з розбомбленого будинку

 

49-річний Валерій Миколайович Костильов досить відома в місті та області людина. Зараз він займає посаду Любецького селищного голови (населення 4500, пройшов від партії "Рідний дім"), перед цим був начальником відділу безпеки Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта», а ще до цього багато років віддав правоохоронним органим. Зокрема був заступником начальника Управління карного розшуку УМВС області, а також замом у двох очільників обласної міліції (тоді правоохоронці ще не були перейменовані у поліцію) - Івана Катеринчука та одіозного Олександра Михайлика. Подавав свою кандидатуру і після уходу Михайлика і після Катеринчука, але очолити відомство - не вдалось.

Як говориться у сюжеті "Північна Брама" Валерій Костильов має житло на Новій Подусівці по вул. Орловській.
Його сусідами є пенсіонери Софія Петрівна та 67-річний Андрій Петрович Обушко, будинок Обушка №25 був повністю зруйнований в результаті авіаудару. Костильов допоміг сусідам після того, що сталося, але замість вдячності донька Андрія Петровича Наталія Обушко (живе у Рівному та працює на державній службі) розповсюджує у соцмережах інформацію про те, що коли він виїхав до Німеччини, то начебто Валерій Костильов крав цеглу зі згарища будинку.

На фото - будинок №25 до та після руйнувань


Сусіди по вулиці кажуть, що не бачили аби Костильов щось у когось брав і висловили на камеру своє обурення, через те що його у цьому звинутвали.
Також розповіли, що після того, як розбомбило будинок Обушків, Валерій Костильов вивіз Андрія Петровича на Польшу, де його кормили і він там жив, а також дав йому теплий одяг.

Сам Валерій Костильов каже, що з сусідами Обушками підтримував дружні відносини.
- Скажіть, ну яка людина буде будувати собі житло зі згорілої цегли?, - задається питанням Костильов.

Також сусіди додають, що фундамент будинку Обушків просто розсипався від жару, бо палав він більше однієї доби.Окрім Наталії Обушко декілька постів у популярних чернігівських пабліках робив і сам Андрій Обушко, він виставляв світлини, на яких видно що частина бетонного паркану вціліа, а на пізніших фото — він вже повалений. Також він стверджує, що:

“Костильов знищив огорожу, фундамент і отмостку, засипав вигрібну яму. Вивіз неушкоджену цеглу, яка б пригодилась для будівництва. Свій будинок він вже відбудував і загородився високим парканом. За скоєний злочин, він впевнегий, що йому нічого не буде. Я зустрічався з ним і запитав: " Хто дозволив руйнувати мій участок" ? Він відповів: " То подавай на мене в суд". Я впевнений, що свій він відбубовував не за власні кошти, а руйнувати сусідський участок у нього виходь прекрасно, це видно на фото. Що не зруйнували рашисти він завершив. Ми плануємо відбудовувати свій будинок, який було знищено. Але Костильов свідомо знищує, що залишилось”.

На цих фото видно, що вціліла огорожа будинку зруйнована


Джерело: “Північна Брама”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Костильов, Подусівка, Обушко

Добавить в: