Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 5 причин відправляти вантажі по Україні попутним транспортом

5 причин відправляти вантажі по Україні попутним транспортом

 

Організація квартирного чи офісного переїзду, а також відправка вантажів по заданому маршруту – все це потребує значних фінансових витрат. Але, крім стандартних рішень, існує й вигідна альтернатива – попутне відправлення предметів обстановки, техніки, будівельних матеріалів чи інших категорій товарів. Ця пропозиція має численні переваги, огляд яких допоможе зробити підсумковий вибір.

попутні вантажні перевезення

Економія часу

Вантаж можна відправити вже у день звернення до транспортної компанії. Щоб організувати попутні вантажні перевезення, менеджери залучать транспорт, який вже знаходиться на маршруті. Відповідно не доведеться витрачати кілька днів на очікування, головне заздалегідь підготувати всі товари до відправки, подбавши про міцну та надійну упаковку.

Вигідна ціна

Замовляючи стандартні перевезення вантажів, доводиться оплачувати дорогу в обидві сторони. При великих обсягах вантажу, що транспортується, це не створює значного фінансового навантаження, але в інших випадках подібний варіант неактуальний. Відправлення попутних вантажів дозволяє скоротити витрати: відправник платить безпосередньо за пройдений кілометраж.

Універсальність

Попутні вантажоперевезення актуальні в будь-яких ситуаціях, незалежно від обсягу, характеристик та інших особливостей вантажу. Головне одразу надати менеджерам транспортної компанії всю необхідну інформацію, щоб транспорт повною мірою відповідав потребам замовника послуги.

Безпека

Існує поширена хибна думка про те, що пересилання товарів попутним транспортом може представляти певні ризики. Відправник турбується про можливу втрату або псування вантажу в процесі транспортування, тому замість раціональної економії воліє переплатити велику суму.

Щоб уникнути марних витрат, варто звернутися до транспортної компанії «UTS», яка готова запропонувати клієнтам повний спектр послуг, включаючи страхування. Це додаткова гарантія безпеки, яка у непередбачуваній ситуації успішно покриє фінансові втрати.

Точне дотримання термінів

На етапі збирання вантажів, особливо консолідованих, можуть виникати непередбачені затримки. Але якщо транспорт вже в дорозі, то відправнику не доводиться турбуватися: за умови правильного планування маршруту логісти точно розраховують час, що витрачається на поїздку. Завдяки цьому машина прибуде до пункту призначення суворо в обумовлений час.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: