Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Сьогодні на Чернігівщині в останню путь провели двох воїнів

Сьогодні на Чернігівщині в останню путь провели двох воїнів

 

Сьогодні 20 січня пройшло поховання двох захисників Чернігівщини, які загинули на сході України. Про це повідомляють Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад та родичі і друзі загиблих.Солдат Качан Валерій Анатолійович народився 30 серпня 1977 року у Прилуках
. Після закінчення школи навчався в Прилуцькому професійно-технічному училищі.
До 24 лютого 2022 року чоловік працював на підприємстві "Агрокім", певний час перебував за кордоном, але після повномасштабного ворожого вторгнення повернувся в Україну та став на захист її територіальної цілісності та недоторканості.
Службу ніс у військовій частині А0998 на посаді старшого стрільця кулеметного взводу.


Загинув 31 грудня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Опитне на Донеччині.
Попрощалися з полеглим воїном у Прилуках, поховавши його на місцевому кладовищі. Вдома на нього чекати дружина та двоє синів.

Солдат Нагорний Ігор Миколайович народився 16 березня 1967 року у Ніжині. Навчався в Ніжинській школі №11, а після 8-го класу вступив до Ніжинського ПТУ №13 (нині - №35).
З 1985-го по 1987 роки чоловік проходив службу в армії, певний час працював на механічному заводі, а з початком повномасштабної війни долучився до Захисників Батьківщини. Спочатку обороняв Чернігівщину, потім у складі військової частини А0693 давав гідну відсіч російським окупаційним військам на інших напрямках бойових зіткнень.

Загинув 10 січня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині.
Попрощалися з Героєм-земляком у Ніжині, поховавши його на Алеї Слави Фрунзівського кладовища. Вдома на Ігоря чекали дружина та донька.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прощання, захисники, Ніжин, Прилуки

Добавить в: