Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові продали зустрічей з відомими людьми на 400 тисяч гривень

У Чернігові продали зустрічей з відомими людьми на 400 тисяч гривень

 

У грудні минулого року волонтери з «Чернігівського ІТ-кластера» та «Агенції місь­ких ініціатив» запустили ду­же цікаву акцію — онлайн-аукціон «Купи зустріч задля Пере­моги».Назва говорить сама за се­бе — протягом місяця всі бажаю­чі могли зайти на спеціальну сто­рінку всеукраїнського ресурсу «Лоти Проти» і спро­бувати придбати од­ну із близько сотні зу­стрічей із цікавими людьми, діяльність яких так чи інакше пов'язана з нашою областю. Зокрема на аукціон виставля­лася зустріч із пер­шим віцепрем'єр-міністром — міні­стром економіки України Юлією Свириденко, футбо­лістом Андрієм Яр­моленком екскур­сія з відомим на всю Україну гідом Ервіном Міденом про­гулянка із псом Па­троном, бесіди та майстер-класи з нашими колегами-журналістами, бізнесменами та фахівцями найрізноманітніших галузей. Як і на кожному аукціоні, «отримував лот» той, хто пропо­нував за нього найвищу ціну.


Усі ж виручені кошти мали піти на заку­півлю дронів для військових І ось - аукціон закінчився, лоти прода­но, гроші перераховано, зустрі­чі розпочалися. Хто ж виявився найдорожчим? Найбільше люди запропонували за зустріч з Андрієм Ярмоленком — 23 тися­чі гривень, із Юлією Свириденко — 21 тисячу 300 гривень, із головою Чернігівської обласної ради Оленою Дмитренко - 15 тисяч гривень, із головою Чер­нігівської ОВА Вячеславом Ча­усом — 14 тисяч 200 гривень. Прогулянка з Патроном кошту­вала переможцю 11 тисяч 300 гривень.

Усього за зустрічі-лоти меш­канці області виклали близько 400 тисяч гривень. Цього орга­нізаторам вистачить на закупів­лю чотирьох дронів. Оскільки ж спочатку планувалося зібрати аж на десять, організатори продов­жать збір коштів, ось тільки вже не як плату за зустрічі, а у вигля­ді донатів.

Джерело: газета “Гарт” від 19.01.2023, Катерина ДРОЗДОВА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: аукціон, зустріч

Добавить в: