Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Прокурор області Сергій Василина розповів про вилучення землі і майна, яке належить громадянам рф на Чернігівщині

Прокурор області Сергій Василина розповів про вилучення землі і майна, яке належить громадянам рф на Чернігівщині

 

Україна повинна націоналізувати майно РФ. З цією метою прокуратура шукає об'єкти, які повністю чи частково належать громадянам, чи юрособам країни-агресора.В інтервʼю виданню "Лівий берег" керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина розповів, про роботу відомства в напрямку націоналізації майна і землі в Чернігівській області, яке належить громадянам Росії.

"Чернігівська обласна прокуратура вперше в Україні подала позови в інтересах держави щодо повернення у власність земель, які належать громадянам Росії", - зазначив прокурор.

Усього подали 9 позовів, суди нас підтримали. Три позови задоволено, на користь держави вже повернено 8 гектарів землі, а це 240 тисяч грн. Робота тут триває. Встановлено підприємців, які мають стосунок до РФ, ми подали минулого року до суду клопотання про арешт ТОВ, що перебуває в Чернігові. Майно – 370 тисяч кв. м. землі і споруд, будівель на суму 31,7 млн грн. Бенефіціаром є компанія, пов'язана з громадянином РФ та Альфа Банком. На це майно суд наклав арешт, воно передано в АРМА. Для нас це великий крок.


Ще один об'єкт, щодо якого подано клопотання на арешт майна, – ТОВ, де 50% статутного капіталу належить громадянину РФ. Є кілька кримінальних проваджень, які розслідуються слідчими Національної поліції під процесуальним керівництвом прокурорів обласної прокуратури з метою виявлення та фіксації об'єктів, для подальшого арешту і передачі АРМА.

Сергій Василина розповів журналісту видання, що під час активних бойових дій з Чернігова не виїжджав.

"З початку війни перебував зі своїми підлеглими безпосередньо в будівлі прокуратури в місті Чернігові. Працювали 24/7, жили тут, готували їжу на багатті на вулиці, ночували в кабінетах, це був наш штаб.

Координували і своїх підлеглих, і працівників правоохоронних органів. Головним були безпека працівників і документування, фіксація злочинів, що вчинялися військовими РФ. Не тільки поблизу Чернігова, а й по всій області", - розповів прокурор.

Gorod.cn.ua за матеріалами lb.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Василина, прокуратура

Добавить в: