TALLA – щоб секс був добрим

 

У тому, що вогонь у відносинах людей, які тривалий час йдуть по життю разом, починає згасати, винні лише учасники цих стосунків. Підтримувати полум'я пристрасті можна у різний спосіб. Хтось вигадує ритуали, хтось змінює ролі: «активний» та «пасивний». Рекомендація в цьому випадку проста: грайте, вивчайте сексуальність один одного, мандруйте тілом партнера. І не забувайте про інтимні іграшки, які пропонує секс-шоп TALLA.

секс-шоп TALLA

Чому саме TALLA

У нескінченній низці справ дуже важко зберігати еротичний настрій і знаходити час для близькості. Буде легше, якщо всі проблеми ви залишатимете за межами будинку, спальні. Навчіться абстрагуватися, влаштовуйте романтичні вечори. Бажання партнерів не можуть збігатися на 100%, але є способи, які роблять людей ближчими, налаштовують їх на одну хвилю.

Таку здатність мають секс-іграшки. Вони змушують нас фантазувати, спонукають до дії. Просто «побродіть» сторінками сайту TALLA і ось ви вже налаштувалися на потрібний лад. Обговоріть з партнером чи партнеркою можливість придбання тієї чи іншої інтимної іграшки, яка змінить перебіг ваших сексуальних стосунків.

Для того, щоб вам було комфортно в нашому сексшопі, ми зробили його інтерфейс простим та інтуїтивно зрозумілим. Призначення всіх функціональних елементів відоме навіть тим, хто вперше на нашому сайті. Структурований каталог та зручний пошук зроблять ваш вибір простим, а для оформлення замовлення знадобиться лише кілька кліків.

Додавайте секс-товари, що сподобалися вам, в «вибране», щоб купити їх пізніше. У кабінеті покупця ви можете переглядати історію, друкувати звіти. Реєстрація власного кабінету відкриває перед користувачами більше можливостей.

Для зареєстрованих користувачів є опція накопичення балів. Ігрофікований кабінет дозволяє отримувати бали за будь-які активні дії: покупки, відгуки, виконання спеціальних завдань. У міру накопичення балів зростає рейтинг користувача та рівень його знижок у магазині. Крім цього, накопичивши певну кількість балів, можна обміняти їх на товари із нашого секс-шопу.

Переваги сексшопу TALLA

Лояльність покупців формується під впливом великої кількості факторів. Над збільшенням їх кількості та якості ми працюємо постійно і сьогодні купуючи у нашому інтим-шопі, ви отримуєте наступні переваги:

  • Асортимент. Він як ніколи великий та відповідає запитам наших покупців. Для його формування ми використовуємо статистику продажу, вивчаємо відгуки наших покупців та незалежні рейтинги.
  • Анонімність. Інтимна сфера сповнена таємниць, у які мають бути присвячені двоє. Ми розуміємо це, тому дотримуємося конфіденційності. Відправляючи ваше замовлення, ми запакуємо його в непрозорий матеріал, а у графі «вміст» вкажемо «сувенір» або «косметика».
  • Ціни. Основою конкурентоспроможних цін є співробітництво із прямими дистриб'юторами виробників. Це дозволяє нам пропонувати найкращі ціни. Щоб зробити їх ще нижчими, ми оптимізуємо бізнес-процеси. Приміром, ми автоматизували процес обробки замовлень, скоротивши штат компанії. Завдяки цьому вдалося знизити накладні витрати та ціну.
  • Безпека. Гарантією безпеки інтимних іграшок є сертифікати міжнародного зразка. У нашому інтернет-магазині представлені лише сертифіковані інтимні іграшки, які є безпечними для здоров'я та не викликають алергії.
  • Професійна консультація. Бажаєте отримати консультацію фахівця у галузі сексології? Зробіть це безпосередньо під час замовлення секс-іграшок у TALLA. У штаті нашої компанії працюють консультанти з профільною освітою, тож ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію.
  • Швидка доставка. Практично завжди ми надсилаємо замовлення в день оформлення замовлень. Доставка здійснюється у всі регіони України, а займає вона 1-3 дні.
  • Акції та бонуси. У нашому інтим-шопі завжди існують спеціальні умови, які зроблять вашу покупку вигіднішою. З акцій, що постійно діють, можна відзначити безкоштовну доставку для замовлень на суму 2000+ грн.

Щоб бути щасливим, треба проявляти активність. Еротичну налаштованість вдається зберегти не завжди, але є маса джерел натхнення для стимулювання вашого лібідо. Інтимні іграшки – потужний стимулятор, до того ж, вони можуть стати основою будь-якого сценарію секс-ігор. Просто завітайте на TALLA і натхнення більше не залишить вас. Це цілий світ та захоплююча подорож у реальність, де завжди є місце насолоді.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: