Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Корюківські лікарі виїжджають до пацієнтів додому

Корюківські лікарі виїжджають до пацієнтів додому

 

Взяли на роботу медичну сестру та психоло­га, а лікарі (сімейний і терапевт), акушерка, водій - «свої»: працюють у Корюківському центрі сімейної медицини. Так тут створили мобільну бригаду для обслуговування жителів громади.Фото - ілюстративне


— Це стало можливим завдяки нашій участі в проекті, який міжнародна організація «Лікарі світу« реалізує на деокупованих територіях України, — по­яснює очільниця Центру Світлана Лещенко.

За місяць роботи медики оглянули понад пів ти­сячі мешканців із 21 населеного пункту. Виїжджають на місце транспортом, який отримали також у рам­ках реалізації проекту. За великим рахунком, па­цієнтів можна приймати навіть у його салоні — він укомплектований усім необхідним (є навіть авто­номне джерело електропостачання). Однак взим­ку там холоднувато, тож прийом проводять або у фельдшерських пунктах, або в пристосованих при­міщеннях.

Таким обслуговуванням планують охопити всіх сільських жителів громади — за винятком мешкан­ців Холмів, Сядриного та Наумівки, де є свої лі­карі.

Мобільні бригади також безкоштовно надають своїм пацієнтам деякі ліки і навіть медичні прилади. Скажімо, ті, у кого вперше виявлено підвищений рі­вень цукру в крові, отримують глюкометри (для са­мостійного вимірювання рівня цукру), а пацієнти з високим тиском — електронні тонометри.

За попередніми даними, реалізація проекту здійснюватиметься впродовж усього 2023 року.

Джерело: газета “Гарт” від 19.01.2022, Марія Ісаченко

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лікарі

Добавить в: