Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Родина Дроздів з Киїнки отримала модульний будинок від відомої мережі супермаркетів електроніки

Родина Дроздів з Киїнки отримала модульний будинок від відомої мережі супермаркетів електроніки

 

Сім’я на Чернігівщині отримала тимчасове модульне житло завдяки донатам клієнтів мережі супермаркетів електроніки "Ельдорадо".

На модульний будинок на Чернігівщині для родини, яка втратила власне житло через війну, клієнти мережі задонатили в рамках проєкту “Цеглинка для родинки”, частину коштів надала компанія.

Родина Дроздів: мама (домогосподарка), тато (військовослужбовець) та 2 малих дітей (Аліса 2 роки та Іван 10 років) - відтепер матимуть власне затишне житло.

4-модульний будинок виготовила компанія Терра Монада. Передача ключів сім'ї відбулась 18 січня о 13.00 в с. Киїнка, що близько у 7 км від м. Чернігів.

Проєкт “Цеглинка для родинки” розпочато у жовтні 2022, кожен охочий може задонатити 23 грн — на «цеглинку» для нового модульного житла для сімей, які його втратили. Це можна зробити і в мобільному застосунку, і в інтернет-магазині, і в будь-якому магазині eldorado.ua.
До зібраних «цеглинок» Eldorado.ua додає близько 50% необхідної суми для будівництва будинку.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Киїнка, будинок, Дрозди

Добавить в: