Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Професійна діагностика шкіри онлайн: реальність чи фантастика?

Професійна діагностика шкіри онлайн: реальність чи фантастика?

 

Самостійно об’єктивно оцінити стан своєї шкіри доволі важко. Особливо без спеціальних знань. Ще не так давно відповіді на запитання щодо стану шкірного покриву можна було отримати тільки на особистому прийомі у косметолога. Сьогодні ж пройти діагностику можна онлайн, скориставшись допомогою штучного інтелекту й програми SkinConsultAI.


Що таке SkinConsultAI і як цим користуватися?

SkinConsultAI — це не просто онлайн тест на визначення типу шкіри, а програма, яка працює на основі штучного інтелекту і технологій доповненої реальності. Вона була розроблена за участі дерматологів міжнародного косметичного бренду Vichy. Створенню програми передувало більш як 15 років масштабних досліджень, під час яких науковці вивчали, як з віком змінюється шкірний покрив обличчя у різних людей.

Спеціалісти проаналізували близько 10 тисяч фотографій. Вони брали до уваги етнічні особливості шкіри, різні типи старіння обличчя, враховували вплив освітлення й міміки. В результаті вдалося створити програму, яка виконує діагностику шкірного покриву з мінімальними огріхами. Система оцінює шкіру щодо наявності:
  • тьмяності;
  • дрібних і глибоких зморшок;
  • розширених пор;
  • зморшок довкола очей;
  • втрати пружності;
  • пігментації.
Пройти діагностику з застосуванням SkinConsultAI можна на офіційному сайті Vichy. Для цього слід зробити селфі й почекати 30 секунд, поки штучний інтелект проаналізує стан шкірного покриву. В результаті можна отримати детальний аналіз щодо вікових змін, стану пор, наявності зневоднення тощо.

Що дає діагностика SkinConsultAI?

Скориставшись цією програмою, можна отримати не лише висновок про стан обличчя, але й рекомендації штучного інтелекту щодо догляду за шкірою, зважаючи на її актуальні особливості. Крім того, система порадить, що з асортименту дерматокосметики Vichy допоможе найбільш ефективно усунути ознаки зневоднення, розрівняти зморшки, висвітлити пігментні плями, відновити пружність епідермісу.
Серед продукції Vichy є чимало хороших засобів не тільки для шкіри, але й для догляду за волоссям. Бо ж красиве сяюче здоров’ям волосся, як відомо, відіграє не останню роль у формуванні привабливої зовнішності й допомагає «скинути» як мінімум декілька років.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в: