Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівщина провела в останню путь трьох солдатів

Чернігівщина провела в останню путь трьох солдатів

 

Сьогодні 14 січня пройшло поховання трьох захисників Чернігівщини, які загинули на Донеччині. Про це повідомляють Чернігівський обласний ТЦК та СП, сторінки місцевих громад та родичі і друзі загиблих.

Солдат Марусич Роман Андрійович yародився 3 липня 1975 року в селі Головач на Полтавщині. Тут закінчив середню школу, після чого проходив строкову службу у лавах ЗС України.

До 24-го лютого 2022 року працював у Чернігові охоронцем в магазині «Аніка Маркет», але з початком повномасштабної війни вирішив долучитися до Захисників України.
Службу проходив у військовій частині А4438 на посаді гранатометника та разом з побратимами віддано боровся проти російських окупаційних військ.

Загинув Роман Марусич 22 грудня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу села Кліщіївка на Донеччині.

Попрощалися з полеглим воїном у Чернігові в Катерининській церкві, поховавши його на кладовищі «Яцево».


Солдат Терещенко Максим Анатолійович yародився 5 березня 1987 року у Ніжині. Тут ріст та проживав, закінчив 9-ть класів місцевої ЗОШ №8, а потім 10-й та 11-й класи ЗОШ №5. У 2004-му році Максим вступив до професійно-технічного училища №2, протягом 2005-2006 років проходив військову службу у лавах ЗС України, після чого працював на Укрзалізниці.
На захист Батьківщини чоловік став ще у 2014-му році, того ж року взяв безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України.
24-го лютого 2022 року наш земляк вкотре взяв до рук зброю та разом з побратимами у складі військової частини А7329 мужньо захищав Україну від загарбників.

Загинув Терещенко Максим 7 січня 2023 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу міста Соледар на Донеччині.

Попрощалися з земляком у його рідному Ніжині, поховавши на місцевому кладовищі. Вдома у нього залишились батьки, брат, дружина та троє дітей - 12-річна Маргарита, 11-річний Ростислав та 7-річна Оля.Солдат Богатирьов Андрій Анатолійович  yародився 30 травня 1987 року. У червні 2022 року також долучився до оборонців України. Службу ніс у складі військової частини А1910 на посаді стрільця-санітара десантно-штурмового взводу та разом з побратимами давав гідну відсіч загарбникам, борючись за світле майбутнє українського народу.

Загинув Андрій Богатирьов 20 вересня 2022 року під час виконання чергового бойового поблизу населеного пункту Яцківка на Донеччині, потрапивши під ворожий артобстріл і отримавши травми, які виявилися несумісними з життям.

Попрощалися з воїном у Городні, поховавши на місцевому кладовищі. Вдома на нього лишились батьки, дружина та 3-річний син Тимофій.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прощання, солдати, захисники

Добавить в: