Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Скандал. Чернігівка Вікторія Апанасенко відмовилась стояти біля росіянки на конкурсі «Міс Всесвіт»

Скандал. Чернігівка Вікторія Апанасенко відмовилась стояти біля росіянки на конкурсі «Міс Всесвіт»

 

У США (Новий Орлеан, штат Луїзіана) зараз проходить 71-й конкурс «Міс Всесвіт-2023». Сьогодні 14 січня - буде фінал (за українським часом початок фіналу о 4-й ранку 15-го січня. Трансляцію можна буде подивитись тут). У конкурсі бере участь також представниця рф 22-річна Анна Лінникова, якій видали візу за допомогою посольства у Казахстані.На фото - Вікторія Апанасенко

Виступ росіянки викликав обурення у мережі. Глядачі залишають свої коментарі на сторінці організаторів конкурсу у Twitter під роликом, у якому відображено її дефіле у сукні під назвою "Корона Російської імперії".
Дівчину називають, зокрема "Міс геноцид", тощо. Глядачі також вважають, що представниці країни-терориста не місце на подібному заході.

На фото - Анна Лінникова, яку глядачі конкурсу охрестили "Міс Геноцид"

Проте, не дивлячись на обурення людей по всьому світу, Лінникову з конкурсу не дискваліфікували. У мережу потрапило відео, яке потрапило туди напередодні півфіналу, що пройшов 11 січня. У ролику видно, що учасниці позують разом для спільного фото.
Міс росія підійшла до представниці України — чернігівки 28-річної Вікторії Апанасенко, аби стати поряд. Вікторія попросила Міс Колумбію помінятися з нею місцями.Раніше британське видання "The Mirror" назвало участь у конкурсі Лінникової ударом по Україні. І повідомило, що російський диктатор путін навіть організував прес-конференцію, щоб оголосити свою підтримку Лінниковій, якій він допоміг оформити візу та дозвіл на вїзд до США в американському посольстві у Казахстані. Лінникова не коментує війну в Україні, яка сталася через напад рф. Коли її запитали про те, що вона думає про Україну, вона
відповіла: "Моє ставлення є максимально позитивним". Також вона відмовилась казати журналістам, що буде говорити Міс Всесвіт Україна, коли вони зустрінуться на конкурсі.


На фото видно, що Апанасенко та Лінникову розділяють 2 дівчини. Фото - Obozrevatel

У свою чергу Вікторія Апанасенко не раз наголошувала на тому, що своєю місією на конкурсі вважає - розповідати про все те зло і жорстокість, яке вчиняє росія на території України.

Для тих, хто не слідкує за перебігом конкурсу, зауважимо, що Віка вже встигла здивувати глядачів виходами у вечірній сукні та купальнику, а головний фурор викликав її костюм "Воїн світла". У твітері конкурсу відео з виходом у наряді Вікторії набрало найбільше переглядів з усіх учасниць - більше 5 млн., тоді як у інших максимум - 700 тисяч.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Апанасенко, конкурс

Добавить в: