Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Юна волонтерка з Ніжина Діана Насібова вже зібрала понад 230 тис. грн. для ЗСУ

Юна волонтерка з Ніжина Діана Насібова вже зібрала понад 230 тис. грн. для ЗСУ

 

На вулиці мінус 10, ще й дме вітер. А юна волонтерка з Ніжина Діана Насібова на своєму посту упевнено тримає стрій та збирає кошти на мрію мільйонів українців - перемогу.

Про ніжинську дівчинку вже добре знають на теренах усієї країни. Із серпня минулого року вона розгорнула на місцевому ринку свій куточок незламності. За донати на збройні сили України вона пропонує саморобні браслети з бісеру, вироби відомих ніжинських майстрів та патріотичний мерч.За 5 місяців активного волонтерства Діані вдалось зібрати понад 230 тисяч гривень для збройних сил України.
До речі, дівчинка вже має офіційне посвідчення волонтера, яке їй вручив мер Ніжина Олександр Кодола.

Світлана Насібова мама волонтерки Діани каже, що підтримка для військових від українців неймовірно гріє душу і ще більше надихає на гарні справи.

Жінка розповідає, що містяни приносять до них на продаж навіть нові вишиванки. Також друзі з м.Мостиська Львівської області нещодавно прислали генератор для 58-ї бригади.

Світлана відмічає, що перебування на свіжому повітрі довгий час пішло Діані на користь, якщо раніше вони стояли на обліку по бронхам, то цього року дівчинка практично не хворіла.

Усі зібрані кошти, а за день, це як правило декілька тисяч гривень Діана передає до волонтерського хабу.

Аби зібрати ще більше грошей для військових Діана разом з мамою організовують ще й онлайн-аукціони.

Світлана Насібова відмічає ніжинця, який неодноразово приймав участь у покупках. Валентин Андрієць - директор ТОВ ФІРМА "ЛАКС". Було, що коли виставили на аукціон тубус за 5000 гривень, він за нього дав 10 000, повернув його і дівчата продали його по другому разу за 6.5 тисяч гривень.

Більше лотів - більше донатів. Тож Діана закликає всіх небайдужих активніше долучатись до доброї справи.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Насібова, волонтерка, Ніжин

Добавить в: