Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Вдова захисника Дениса Литвиненка мати 7-х дітей потребує допомоги

Вдова захисника Дениса Литвиненка мати 7-х дітей потребує допомоги

 

16 січня в Бутівці на Городнянщині про­воджали в останню путь 33-річного Де­ниса Литвиненка. Він загинув 30-го грудня на Бахмутському напрямку (під Соледаром). Без батька залишилося семе­ро дітей. Найстаршому — 16 років.

— Четверо — від мого першого шлюбу. Троє — наші з Денисом (п'ятирічний Богдан, на рік молод­ша Софійка і дворічний Сашко. Авт.), — плаче дружина воїна Марина Дегтяр. Їй 36.
Понад 5 років вони жили цивільним шлюбом Розписалися незадовго до повмомасштабного вторгнення. Чоловік мав повне право залишатися із сім’єю, але, за словами Марини, його було не зу­пинити.
— Казав: мушу захистити дітей. Пішов добро­вольцем.

Денис Литвиненко був старшим оператором протитанкового відділення взводу вогневої підго­товки. Загинув під час виконання бойового завдан­ня.
— Не знаю, як жити без нього, як взагалі жити далі, — не може приховати розпачу Марина.

У захисника залишилося семеро дітей.

У вересні згорів їхній будинок. Імовірна причи­на пожежі — коротке замикання, що виникло через пральну машину. Відновленню житло не підлягало — усією громадою збирали на нове. Сподівалися, що повернеться хазяїн, займеться ремонтом...
Тепер це робити нікому — у родині шість чоло­віків, але їм іще треба вирости. Та й кошти потріб­ні чималі.На фото - згорілий у вересні будинок ЛитвиненківНа фото зліва Марина Дегтяр, поруч з нею Олена Яцкова

Небайдужі люди, дізнавшись про загибель Де­ниса, почали допомагати його сім’ї. Марина відпо­відала на всі телефонні дзвінки, повідомляла рекві­зити своєї банківської картки. їй навіть на думку не спадало, що хтось може використати їхнє горе з ко­рисливою метою.

— Проте такі знайшлися. На картці було 3600 гривень Забрали все до копійки.Тепер гроші для Литвиненків збирає на свою картку — за домовленіс­тю з дружиною загибло­го — депутатка обласної ради (начальниця відді­лу культури, сім’ї, молоді та спорту Городнянської міської ради) Олена Яцкова.

- Олена Юріівна ду­же допомогла нам після пожежі. І зараз нона з на­ми. — із вдячністю гово­рить Марина.

Для тих, хто захоче підтримати осиротілу ро­дину Литвиненків, пові­домляємо номер картки Олени Яцкової — 4731 2196 3183 5711.

Джерело: газета “Гарт” від 12.01.2022, Марія ІСАЧЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Литвиненко, Дегтяр, допомога, Яцкова, Бутівка

Добавить в: