Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 59-річний Сергій Новик залишився без двох пальців, через запал гранати, який знайшов під магазином

59-річний Сергій Новик залишився без двох пальців, через запал гранати, який знайшов під магазином

 

Нещасний випадок стався вве­чері 2 січня в Кархівці Михайло-Коцюбинської гро­мади (Чернігів­ський район). Травмувався місцевий мешка­нець — 59-річний Сергій Новик. Він вирішив розібрати знайдений на вули­ці запал від гранати Ф-1 (на знімку). Ви­бухом чоловікові поранило руки, стегна, а також статеві органи. Найбільше ж по­страждала права рука, в якій він тримав небезпечну знахідку, — лікарям довело­ся ампутувати два пальці.Фото - ілюстративне

За словами односельців, Сергій ра­ніше працював трактористом у колгос­пі. Зараз уже на пенсіі - вийшов як лік­відатор аварії на ЧАЕС. Мешкає удвох із дружиною Світланою (доглядає за нею, бо в жінки проблеми зі здоров’ям). У по­дружжя є син, який живе в Чернігові.

Розказують, що запал від грана­ти Сергій знайшов на узбіччі біля мага­зину. Приніс додому. Там, окрім дружи­ни. якраз був сусід Олег, який заглянув у гості. Сергій поцікавився у нього, чи небезпечна його знахідка. Олег відпо­вів. що не знає, бо не служив. Тоді гос­подар узявся крутити запал... Гахнуло! Вибухова хвиля переважно прийшлася в підлогу і стелю хати. Втім Сергієві теж дісталося. Олег і Світлана не постраж­дали. На місце НП сусід одразу ж викли­кав фельдшерку, яка до приізду «швидкої» надала пораненому першу медичну допомогу. Опісля Сергія госпіталізува­ли до хірургічного відділення Чернігів­ської районної лікарні Він іде на по­правку.

Серед односельців не вщухають розмови про те, як біля магазину опи­нився запал від гранати. Під час окупа­ції рашисти в Кархівці не стояли. В се­ло заїжджали лише раз — наприкін­ці березня 3 тих пір повз магазин лю­ди проходили сотні разів, і ніхто нічо­го підозрілого не знаходив. Тож селяни не виключають, що це була провокація. Кажуть: підкинути вибухонебезпечний предмет міг хтось зі своїх. Тим більше що влітку на асфальті не раз помічали загадкові мітки. Навряд чи їх могли зро­бити приїжджі.

Джерело: газета “Гарт”, від 05.01.2023, Юрій НІКІТІН

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Новик, граната, Кархівці

Добавить в: