Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівщина на Різдво поховала двох своїх воїнів

Чернігівщина на Різдво поховала двох своїх воїнів

 

Сьогодні, 7 січня Чернігівщина провела в останню путь двох наших захисників. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП та сторінки місцевих громад. Старший солдат Півень В’ячеслав Володимирович народився 20 квітня 1970 року у Києві.
У 1987 році закінчив Озерянську середню загальноосвітню трудову школу. Проживав чоловік у селищі Мирне, останні роки працював оператором з виготовлення палетів у ТОВ «Земля і Воля». У січні 2022 року В’ячеслав уклав контракт щодо проходження служби в одному з військових підрозділів Ніжинщини.
Після повномасштабного ворожого вторгнення чоловік зі зброєю в руках став на захист її територіальної цілісності і недоторканості. Службу ніс у військовій частині А7329 на посаді водія-електрика радіостанції відділення електрозабезпечення інформаційно-телекомунікаційного вузла.
Загинув 1 січня 2023 року на Донеччині.
Попрощалися з воїном у селі Мирне, поховавши його на місцевому кладовищі.


Старший солдат Бредюк Артем Миколайович народився 24 грудня 1996 року
в селі Вересоч на Куликівщині.
З початком повномасштабної війни за власною ініціативою долучився до лав Захисників Батьківщини, потрапивши до лав одного з підрозділів територіальної оборони Ніжинщини. Службу ніс також у військовій частині А7329 на посаді водія стрілецького відділення.

Загинув 31 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання з оборони міста Соледар на Донеччині, потрапивши під масований ворожий обстріл. Отримані ним травми виявилися несумісними з життям.

Прощання з Захисником відбулося у його рідному селі, де й поховали воїна. У нього залишилися батьки, брат та наречена.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прощання, Півень, Бредюк

Добавить в: