Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Водій «Укрпошти» з Чернігова отримав відзнаку від Міністерства оборони

Водій «Укрпошти» з Чернігова отримав відзнаку від Міністерства оборони

 

Розвозив пенсії під обстрілами. Водій "Укрпошти" Олексій Євдокімов з 24 лютого і до виведення російських військ з області залишався в Чернігові. Чоловік доставляв працівників поштових відділень на роботу й назад, возив гроші, з яких виплачувалися пенсії. За свою роботу під час бойових дій Олексій Євдокімов отримав відзнаку від Міністерства оборони.Спочатку охороняв автобазу підприємства, а з 9 березня почав їздити. Машину, на якій їздив Олексій, пошкодило уламками, коли з мінометів обстріляли автобазу "Укрпошти". Пересів на іншу й продовжував возити людей та доставляти гроші.

Олексій Євдокімов 16 березня приїхав на поштове відділення на Доценка й побачив розстріляну чергу за хлібом.


Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський під час приїзду до Чернігова вручив водію-кур’єру Олексію Євдокімову та заступнику директора Чернігівського філіалу "Укрпошти" Олександру Бородавку відзнаки від Міністерства оборони.

З його слів, роботу під час бойових дій та в окупації працівники забезпечують героїчними зусиллями, так було і на Чернігівщині.

"Ми дивилися, де мешкають люди, для того, щоб вони могли доїхати або дійти до своїх клієнтів. Була іноді така навіть партизанська робота. Коли ми не могли проїхати самі, через те, що, наприклад, росіяни не пропускали нашу автівку. Ми домовлялися з головами ОТГ, зі старостами, ми підвозили кошти, вони їх роздавали для того, щоб люди їх отримали", – розповів Ігор Смілянський.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Укрпошта, водій, Євдокімов, нагорода

Добавить в: