Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Капітальний ремонт житлового будинку по вулиці Ремісничій – на завершальній стадії

Капітальний ремонт житлового будинку по вулиці Ремісничій – на завершальній стадії

 

Пошкоджений внаслідок ворожих обстрілів чотириповерховий будинок по вулиці Ремісничій на завершальній стадії відновлення. Пожежа, що охопила будинок, частково зруйнувала покрівлю, торцеву стіну та дах. Вісім сімей, що мешкали у цій частині будинку залишилися фактично без житла.

Цей будинок, як і понад сотню складних, більшість з яких пошкоджені прямим влучанням, капітально відновлює місто, попри те, що це на себе взяла держава. Серед робіт, які вже були виконані: встановлення вікон по всьому під’їзду, повноцінна заміна стропильної системи, оновлення обрешітки і шиферу на всій площі покриття.

За висновками фахівців несуча торцева стіна, що була зміщена на 10 см від свого проєктного положення – не піддавалася ремонту, проте її демонтували та заклали газобетонними блоками, аби все ж таки надати людям можливість повернутися у власні домівки. Задля енергозбереження зроблено утеплення стіни фасаду. Додатково було вирішено зробити огородження балконів, які також були зруйновані та відновити в цих постраждалих квартирах балконні двері.


– Наразі всі роботи, які були згідно проєктної документації – виконані, але під час демонтажних робіт були виявлені ще те, що у проєктній документації немає системи опалення, а вона тут зруйнувалася, зараз ми її закінчуємо, – зазначає начальник будівельної дільниці підрядної організації Євген Микитченко.

За словами начальника будівельної дільниці, до кінця поточного тижня опалення цієї частини будинку вже буде запущено. Планується і заміна вхідних дверей квартир, що були пошкоджені вибуховою хвилею, проте через ускладнену логістику, процес дещо сповільнюється. Підрядники планують повністю закінчити роботу за два тижні.

Нагадаємо, що на відновлення 700 будинків, що підлягають поточному ремонту та 108 капітальному – з бюджету Чернігова виділено близько 200 млн гривень. Наразі на завершальній стадії роботи залишаються до десяти об’єктів.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Реміснича, будинок, ремонт

Добавить в: