Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Багатодітна родина Коваленків з Крупичполя нарешті заселилась у власний дім на Різдво

Багатодітна родина Коваленків з Крупичполя нарешті заселилась у власний дім на Різдво

 

Новий дім на Різдво, - для багатодітної родини Коваленків це справжнє диво. Усі 8 дітлахів, які виховуються у цій сім'ї запевняють, що це найкраще житло у їх житті, бо війна навчила цінувати головне - людські життя та родинне гніздечко.
Історія родини Коваленків вразила тисячі українців. 26 лютого вони втратили рідний дім, коли російський танк направлено влучив снарядом у будинок.


Від оселі не лишилось нічого. За лічені хвилини язики полум'я злизали все дотла. Батьки та їх 8 дітей дивом врятувались від страшної смерті, залишившись без даху над головою, голими і босими на морозі. А далі майже рік поневірялись по чужих кутках.

Не ставши чекати допомоги від держави, місцева влада стукала у всі двері, аби допомогти родині отримати власний дім. І результати - не забарились. Не стримуючи сліз Коваленки отримують найбажаніший подарунок у своєму житті - ключі від власного дому.

Над вітленням мрії працювала велика команда, про що ми писали нещодавно.

Дитячих кімнат у будинку - 2, у кожній по 4 сучасних ліжка. Діти кажуть, що новий будинок набагато краще їх колишньої хати. Обладнана також і досить простора кухня.

Олена Бутурлим Ічнянська міська голова розповіла журналістам, що це тільки початок співпраці з благодійниками. Вже зараз виготовляється будинок для ще однієї багатодітної родини громади, а на третій зайшли кошти від організації «Ротарі Інтернешнл».Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Крупичполе, Коваленки, будинок, багатодітні, Бутурлим

Добавить в: