Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Атрошенко: Поки я на цій посаді, ніяких будівництв, нічого, що зашкодило б реалізувати обласній раді РЛП "Ялівщина", не відбудеться.

Атрошенко: Поки я на цій посаді, ніяких будівництв, нічого, що зашкодило б реалізувати обласній раді РЛП "Ялівщина", не відбудеться.

 

АКТУАЛЬНО Чернігівська міська рада під час сесії 23 грудня надала дозвіл на впорядкування ділянки орієнтовною площею 3,5 га по вул. 77-ї Гвардійської Дивізії. На ній розміщується приміщення, яке в народі часто називають “будинком колгоспника”, довгий час там займалися туризмом. Проте Управління освіти Чернігівської міської ради давно його не використовує.Це технічне рішення, - пояснив під час засідання очільник управління земельних ресурсів:
- Кожен суб'єкт господарювання, незалежно від форми власності, який має в своїй власності в користуванні об'єкт нерухомого майна, він зобов'язаний оформити земельну ділянку в своє користування через формування такої земельної ділянки, внесення її до державного земельного кадастру з визначенням кадастрового номеру, щоб в подальшому, в законний спосіб, проводити оподаткування, - сказав начальник управління земельних ресурсів ЧМР Василь Дмитренко.

Ця ділянка землі перебувала, і після рішення сесії продовжить перебувати, на балансі фонду комунального майна міста. Тобто, належить чернігівській громаді.
Міська рада не давала дозволу на жодну забудову, або продаж цієї ділянки. Мова йде виключено про її впорядкування, без чого, згідно закону, її навіть не зможуть передати до РЛП “Ялівщина”, коли обласна рада звернеться до міста про передання, йшлося на засіданні.
Аби тема не обростала домислами і непорозуміння міський голова Владислав Атрошенко ще на початку сесії повідомив, що жодних будівництв чи передачі цієї землі у приватну власність не буде. І дане рішення цих ризиків не несе.- Я відповідально вам кажу, що поки я на цій посаді, там, де є, так званий "будинок колгоспника", ніяких будівництв, нічого, що зашкодило б реалізувати обласній раді РЛП "Ялівщина", при мені цього не відбудеться.
У випадку, якщо буде ухвалене рішення апеляційної інстанції щодо мого відсторонення, то більшість в міській раді також має чітку позицію — що цього не відбудеться, -
сказав Владислав Атрошенко
Пресслужба Чернігівської міської радиХочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівська міська рада, сесія 23 грудня, Атрошенко

Добавить в: