Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В Ічні прикрасили головну ялинку міста, охрестивши її ялинкою незламності

В Ічні прикрасили головну ялинку міста, охрестивши її ялинкою незламності

 

Вже два роки поспіль в Ічні дотримують традиції прикрашати розкішне живе дерево в центрі, аби не витрачати кошти на встановлення штучної ялинки та не знищувати природи, рубачючи живе дерево.Олена Бутурлим Ічнянська міська голова:
- Прикрашаємо саме ту ялинку, яка в нас росте, в центрі міста. На жаль, цього року енергетична ситуація не дозволяє нам прикрасити ялинку гірляндами, тому прикрасили тим, що у нас було. Нехай радує око жителів громади і особливо наших діточок, щоб було куди батькам привести дітей, бабусям-дідусям внуків.
На жаль, свята як такого у нас нема, бо найбільше свято це буде для нас - наша перемога, тому будемо чекати новий переможний 2023-й рік. А поки що будемо отримувати порцію позитиви від нашої ялинки.
- Наше комунальне підприємство проявило креатив і вирішили, що ялинка має обов'язково повинна бути патріотичною і нагадувати, що наша Україна - сильна і непереможна держава.
Живу ялинку ічнянці оздобили розкішними об'ємними кульками, та головною родзинкою на ній - є синьо-жовті банти і український тризуб, який прикрашає верхівку.
На оздоблення головної ялинки Ічні жодної бюджетної копійки витрачено не було, наголошує очільниця.Джерело: телеканал “ТІМ”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ялинка, Ічня

Добавить в: