Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Учні Ладанського ліцею висадили 500 цибулин тюльпанів у ході акції «Flowers4school»

Учні Ладанського ліцею висадили 500 цибулин тюльпанів у ході акції «Flowers4school»

 

Учні Ладанського ліцею долучились до благодійного освітнього проєкту «Flowers4school» від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, який спрямований на озеленення українських шкіл. Школярі висадили 500 цибулин тюльпанів на шкільному подвірї.Андрій Череп директор ладанського ліцею:
- Слава богу погода дала нам "зелене світло" і ми встигли висадити до снігопадів. Про акцію почув по радіо. Захотілось долучитися, зробити красу не тільки внутрішньошкільну, але і зовнішню.
- Через тривожний час не хотіли робити великого скупчення, тож долучили до висдаки лише 2 класи з керівниками, які допомогали у висаджені.


Кожна школа могла подати заявку і отримати колекцію тюльпанів, гіацинтів, крокусів, а також всі необхідні матеріали для висадки рослин абсолютно безкоштовно.
Потрібно було зареєструватися на сайті https://www.flowers4school.com/, ввести свої дані - посаду, назву закладу, мобільний телефон.

Проєкт «Flowers4school» спрямований на те, щоб діти вчились піклуватись про свою школу, отримали позитивні емоції під час висадки рослин, вчились краще пізнавати світ природи та влосноруч виростили квіткові композиції, які навесні будуть радувати око.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ладан, ліцей, тюльпани Нідерланди, Череп

Добавить в: