Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Звання «Вчитель року» планує отримати прилучанка Юлія Маричевська

Звання «Вчитель року» планує отримати прилучанка Юлія Маричевська

 

За звання «Вчитель року-2022» цього грудня боролася Юлія Маричевська вчителька музичного мистецства Прилуцького ліцею №14. Вона вже пройшла три попередніх тури конкурсу - обласний, ще на початку року і відбірковий всеукраїнського - тиждень тому. 16-го грудня відбувся 4-й фінальний етап. Перед Юлією стояло завдання провести повноцінний урок-онлайн, який потім оцінюватиме жюрі.У Юлі була тема "Мистецство і наука". Жінка розповідає, що порівнювала, як наука впливає на розвиток мистецтва. В ході уроку потрібно було показати свої теоретичні знання та вміння, роботу з дітьми, роботу в дистанційному форматі і розучування пісні. Слухачами уроки стали 6-класники з Ніжина. Їм нова вчителька мала пояснити, що таке ораторія і провести для них майстер-клас.

Всеукраїнський етап набагато складніший, у порівнянні з обласним каже Юлія. Організатори конкурсу тут вже не надають перелік можливих тем для уроку, як це було під час обласного туру. Відтак - не можна підготувати хоч якісь відповіді заздалегідь. До речі, всеукраїнський етап конкурсу «Вчитель року-2022» мав проходити у Харкові, ще наприкінці минулої зими, але через війну його перенесли до закінчення воєнного стану. А потім вирішили, що відтягувати - нікуди і немає сенсу.

Спочатку Юлія думала, що проводитиме конкурсний урок у школі чи вдома, одна відсутність інтернету та світла привели її в кабінет директора ТРК "ТІМ". Сюди вчителька принесла з собою ноутбук, інструмент (електронне піаніно), ноти. Дане піаніно з Юлею вже давно, його їй колись подарували батьки, коли вона ступила до ніжинського вишу 9 років тому. Сьогодні ж Маричевська має за плечима 5 років педагогічного досвіду та 4 пройдених етапи конкурсу "Вчитель року", таокож давала приватні уроки для маленьких прилучан.Джерело: телеканал “ТІМ”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Маричевська, вчителька, конкурс, Прилуки

Добавить в: