Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Олександр Шевчук розповів, як Чернігів відзначатиме різдвяно-новорічні свята

Олександр Шевчук розповів, як Чернігів відзначатиме різдвяно-новорічні свята

 

Цьогоріч у місті відмовилися від традиційних масштабних святкувань Різдва та Нового року. Втім, для дітей організовують різноманітні активності. Від 1 грудня у Чернігові на базі Туристично-інформаційного центру працює резиденція Дідуся. На Алеї Героїв вже встановили дві живі ялинки. Окремі локації міста прикрашені ілюмінацією. Докладніше про те, як Чернігів зустрічатиме прийдешній рік, як створюватимуть святковий настрій містянам, розповів керівник Управління культури, туризму міської ради Олександром Шевчуком.Так, Олександр Шевчук повідомив, що 1 грудня було розпочато мистецький марафон на базі резиденції Дідуся, у якому беруть участь дуже багато дітей - це анімаційні програми, перегляд мультфільмів, сюди також можна прийти і написати листа Миколаю. Майже 500 дітей пройшли через цю локацію Туристично-інформаційного центру станом на середину грудня. Вік дітей від 3-14 років. Фідбек отримують дуже позитивний.

Кульмінацією святкового марафону буде - день 19 грудня. Перед цим, 18 грудня на базі бібліотеки ім.Коцюбинського будуть проведені 2 театральні спектаклі від Чернігівського
колегіуму, де покажуть вистави, а діти отримають подарунки. Акцент робиться на дітях, батьки яких не повернуться з фронту. Миколай приїде до кожного з таких малюків.

19-го грудня плануються привітання від Миколая у тролейбусах, також буде акція на колесах, коли Миколай приїздить у кожний мікрорайон. У програмі - Шерстянка, Масани, район вул.Доценка, Бобровиця та ближче до вечора - центральна алея, що біля Красної площі.


Паралельно будуть працювати ще 2 мистецькі осередки - Палац культури ім.Радченка, де з 18-го грудня також почнуться різдвяно-новорічні вистави та Центр культури і мистецтв на Шерстянці. Там також можна буде написати листа Миколая.

Ялинки на центральній площі Чернігова не можна буде побачити зі зрозумілих причин, але центральна алея буде мати різдвяну атмосферу, там будуть стояти 2 живі ялинки, вертеп, різноманітні дитячі локації.

В місті зараз встановлюється святкова ілюмінація, яка працюватиме, виходячи з тієї конкретної ситуації та дня, коли вона може працювати. Анонсувати її включення не будуть, тому що енергетика Україніи знаходиться у складному стані. Ілюмінацію (була закуплена у попередні роки, цьогоріч її не оновлювали) використали максимально локально, аби створити хоч якусь атмосферу свята у Чернігові.Gorod.cn.ua за матеріалами телеканалу “Новий Чернігів”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шевчук, свято, Різдво, Миколай

Добавить в: