Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Прилуках депутати під час сесії виділили мільйони гривень на генератори для міста та допомогу ЗСУ

У Прилуках депутати під час сесії виділили мільйони гривень на генератори для міста та допомогу ЗСУ

 

У Прилуках відбулась 28-ма позачергова сесія, призначена на 13-те грудня. На пленарному засіданні були присутні 22 з 34 народних обранців.Передувало пленарному засіданню і це менш ніж за місяць 5 сесій, які не відбулися, хоча на розгляд депутатів виносились вкрай важливі для життєдіяльності міста питання.
Зважаючи на військовий стан та енергетичну кризу, свідомо поставитись до своїх обов'язків депутаті, закликав Володимир Чернов голова Прилуцької районної військової адміністрації, який також був присутній на сесії.

На порядку денному було винесено 15 питань, 9 з них - виключно освітянської сфери. Затвердження статутів 8-ми навчальних закладів та Інклюзивно-ресурсного центру вимагає законодавство. Відповідно до нового закону про освіту та загальносередню освіту, зміні підлягають типи закладів освіти - зі шкіл на гімназії та ліцеї та відповідно і їх установчі документи. Ці питання депутати підтримали одноголосно.

Також депутати проголосували за виділення 24.8 млн. гривень для придбання генераторів на окремі котельні КП "Прилукиводопостачання". В умовах можливого блекауту дані генератори планується встановити на деяких котельнях теплогенеруючого підприємства, аби забезпечити теплом багатоповерхівки Прилук. Це генератори потужністю 100, 200, 300, 360 та 500 кіловат. також було виділено 1 млн. гривень на пальне для цих генераторів.

Також депутати одноголосно виділили 1.5 млн. гривень на підтримку ЗСУ. Це вже не перший транш з міськбюджету Прилук для захисників. За словами прилуцької міської голови Ольги Попенко до цього було виділено 10 млн. гривень для ЗСУ. На 1.5 млн. гривень придбають необхідну спецтехніку.

Сесією також передбачалось виділення коштів на закупівлю генераторів для ліцею №10, Дитячо-юнацької спортивної школи, Комбінату шкільного харчування "Шкільне" і міської ради та Управління праці та соціального захисту населення. Також планували виділення коштів на закупівлю трьох генераторів для забезпечення мобільним зв'язком у Прилуках в разі надзвичайної ситуації. Деякі депутати для ухвалення цих рішень не дали своїх голосів. Тому кошти на ці потреби не спрямовані.

Також не отримало підтримки депутатів питання придбання буржуйок для пунктів обігріву та сховищ. Не набрало необхідних голосів і питання будівництва укриття у школі №13. Дані питання перебувають на опрацюванні.Джерело: телеканал “ТІМ”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, сесія, Попенко, генератори

Добавить в: