Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Жителям будинку на вулиці Старобілоуській, 61 не ввімкнули тепло

Жителям будинку на вулиці Старобілоуській, 61 не ввімкнули тепло

 

Гріються пляшками з теплою водою, двома ковдрами та електрообігрівачем. Жителі будинку на вулиці Старобілоуській, 61 залишаються досі без тепла, їм його не вмикали. Чернігівка Катерина Поломана говорить, зверталася до теплопостачальника та міської влади, але досі не мають тепла, у квартирах 12 градусів. Про це повідомляє "Суспільне Чернігів". "Щоб ви розуміли, гріємось обігрівачем, батареї вони просто холодні. У нас уже пішла пліснява і це вже просто ми відмили, тому що ця стінка була повністю вся чорна. Якщо подивитись на градусник ну 12 градусів, ну це ж ненормально. В грудні це ненормально. Он, дівчата мої сплять під двома ковдрами", — розповіла жінка.

Аби зігрітися, тут постійно працює обігрівач.

"У нас обігрівач він не може витягнути й нагріти так кімнати, щоб було у нас тепло. Мало того, що в піжамах теплих і носках, але буває таке, що ми в штанах спимо, але нам холодно, нам просто холодно. Дівчата хворіють постійно, і у нас теж постійно стан такий хворобливий".

Жінка з родиною живе у п'ятиквартирному будинку. Постачає сюди опалення фірма “ТехНова”. Катерина неодноразово зверталася до теплопостачальника та міської влади, однак говорить, нічого не змінилося.

За словами заступника директора “Чернігівської ТЕЦ” Геннадія Петрушинця, ці тепломережі перебувають на балансі Колективного підприємства “Житлово-експлуатаційна дільниця” Чернігівської облспоживспілки, і вони мали підготувати тепломережі до експлуатації.

Чернігівська облспоживспілка такі послуги не надає, прокоментував телефоном її керівник В’ячеслав Маковецький.

"У листопаді на прохання керівництва міської ради ми намагалися відремонтувати цю мережу і запустити теплоносії до користувачів у будинку по Старобілоуській, 61, але у зв'язку з тим, що теплоносії в тепломережі замерзли, цього ми не змогли зробити. Наразі, є така стратегія, що з понеділка буде плюсова температура, ми думаємо, що зробимо ще одну спробу розігріти деякі дільниці цієї теплової мережі, і, я сподіваюся, що тепло буде в житловому будинку", — зазначив Геннадій Петрушинець.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Старобілоуська, теплопостачання

Добавить в: