Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Червоний хрест допоможе відновленню стабільного теплопостачання у Чернігові

Червоний хрест допоможе відновленню стабільного теплопостачання у Чернігові

 

Меморандум про взаєморозуміння між Чернігівською міською радою та Міжнародним Комітетом Червоного Хреста підписали 6 грудня мер міста Владислав Атрошенко та представники цієї організації. Червоний Хрест – один з головних партнерів у питанні відбудови Чернігова після повномасштабного вторгнення росії.

У рамках меморандуму передбачено реалізацію проекту з відновлення стабільного теплопостачання у Чернігові вартістю у 25 мільйонів гривень.

За словами представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста, співпраця між організацією та місцевим самоврядуванням є плідною та прозорою. Відзначають і темпи відновлення Чернігова від наслідків російської навали.
Міжнародний Комітет Червоного Хреста допомагає Чернігову відновлювати об’єкти критичної інфраструктури у сфері водо- та теплопостачання, а також ремонтувати тролейбусну контактну мережу. Деякі з проектів вже реалізовані, на деяких – тривають роботи.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: теплопостачання, допомога

Добавить в: