Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Куликівське молоко» призупинило випуск кисломолочної продук­ції

«Куликівське молоко» призупинило випуск кисломолочної продук­ції

 

Із 10 жовтня ПрАТ «Куликівське молоко» призупинило виробництво з випуску кисломолочної продук­ції. До цього виду відносяться сметана, кефір та йогурти. Про це журналістам газети ”Поліська правда” у кінці жовтня повідомив керівник підприємства Сергій Аніч.Довгі роки «Куликівське молоко» залишається одним із лідерів на ринку виробництва молочних продуктів, якість яких гарантована багаторічним досвідом та традиціями.

На виробничих потужностях підприємства виробляється сухе знежирене молоко, вершкове масло, вершки, молоко питне та кисломолочна продукція. Загалом ПрАТ «Куликівське молоко» виробляє понад 30 видів молочних продуктів.

На призупинення виробництва кисломолочної продукції вплинуло багато факторів, - каже Сергій Вікторович. Скіль­ки це триватиме - наразі невідомо.


Але при цьому хочемо заспокоїти наших читачів. Така популярна продукція, як масло вершкове, тверді, напівтверді та кисломолочні сири продовжуватимуть надходити у торговельну мережу селища та області. Адже додаткове вироб­ництво підприємства, що знаходиться в селі Салтикова Дівиця, працюватиме на повну потужність.

Ймовірно, що власники ПрАТ «Куликівське молоко» перенесуть виробництво кисломолочної продукції у С.Дівицю. Це питання поки що вирішується керівництвом, як і те, яка подальша доля чекає на працівників, що були задіяні на даній лінії.

Видання Gorod.cn.ua уточнило у Анатолія Дідура голови наглядової ради підприємства, чи це справді так і може простій з випуску продукції був тимчасовий і його ліквідовано. Проте пан Дідур завірив нас, що через значні перебої з електроенергією у країні, виробничі процеси по випуску саме кисломолочки ускладнилися і на зимовий період йогурти, кефір, ряжанка та сметана ТМ “Куликівка” у продажі не з'являться. Проте вдалося налагодити випуск вершків, і хоча вони технологічно не відносяться саме до кисломолочної категорії продуктів, на підприємстві їх за традицією відносять саме в цю категорію.

Що ж будемо чекати на відновлення випуску, адже продукція саме цього підприємства займає важливе місце у холодильниках та на столах жителів Чернігова та області.

Gorod.cn.ua за матеріалами газети “Поліська правда” (Валентина СЕЛЮК)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Куликівка, молоко

Добавить в: