Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Жителі Семенівки заборгували більше 1/4 млн. гривень за вивіз сміття

Жителі Семенівки заборгували більше 1/4 млн. гривень за вивіз сміття

 

Нещодавно Семенівська міська рада на своїй сторінці в соціальній мережі виклала повуличні суми заборгованості за виве­зення твердих побутових відходів, іншими словами - сміття, які містяни заборгували КП «Добробут». Суми ці дій­сно шокують... Станом на 21 жовтня загальна сума цього боргу склала 284 886, 21 грн!- Стільки за вивезення сміт­тя заборгувало населення і де­які юридичні особи, - говорить директор «Добробуту» Олек­сандр Денисенко. - Причому, борг підприємств складає близь­ко п’яти тисяч гривень, решта - 280 тисяч - борги населення! Хоча сміття зі сміттєвих баків ми регулярно вивозимо.

Приміром, мешканці вулиці Благовіщенської заборгували «Добробуту» 5866,88 грн, Воздвиженської - 6533,96 грн, імені Гоголя - 5060,88 грн, Князя Іго­ря - 7656,62 грн, Губернської - 8049,94 грн, Вокзальної - 8168,60 грн. А мешканці Козацької, на якій стоїть чимало сміттєвих ба­ків, не заплатили 10111,12 грн, Івана Богуна - 11509,08 грн, Ми­хайла Чалого - аж 13914,59 грн!

Залінійної - 16313,35! Мешканці вулиці ім. Шевченка - 15366,62! Загалом названо 102 вулиці і провулки, де поряд з добропо­рядними людьми мешкають і не­добросовісні.
- Так мешканці одного з домогосподарств вулиці Михайла Ча­лого заборгували за вивезення сміття аж сім тисяч гривень, - підкреслює Олександр Денисенко. - Дехто з тих, хто уклав договір на вивезення твердих побутових відходів, не платить три роки поспіль і навіть біль­ше. Узагальнюючи, скажу так: третина населення міста не сплачує за надану послугу.

- А який відсоток містян взагалі не уклали договорів з КП «Добробут» на вивезення сміття?
- Десь 20 відсотків...


За словами очільника кому­нального підприємства, боржни­кам нагадують про необхідність сплати боргу у періодичних теле­фонних розмовах, а на одного злісного неплатника подали до суду.
Загалом, як сказав Олександр Денисенко, всі мікрорайони міста охоплені цією послугою.

- Біля сотні сміттєвих баків розставлені у місті. Нам би ще 6 з два десятки таких баків - до­дати там, де є велике наванта­ження на ті, що вже збирають сміття. Це на віддалених вули­цях - таких, приміром, як Черні­гівська.

- А у селах?
- У селах таких баків не стави­ли. Крім Чернацького.
Олександр Денисенко заува­жує, що попри неодноразові прохання не викидати у сміттєві баки залишки рослинності, недо­бросовісні люди все одно продо­вжують це робити. Тим самим не залишаючи місця для передбаче­ного договором сміття - твердих побутових відходів.

А ще дуже цікавими були ко­ментарі до цього поста міської ради. Більшість коментаторів за те, щоб наступного разу назвали конкретні прізвища неплатників: «Вулиця буде знати своїх «ге­роїв»; «Знатимемо тих, хто хоче жити за рахунок інших»; «А від влади хочемо порядку... Почина­ти треба з себе...».

До речі, влітку 2021-го з одно­го мешканця домогосподарства за цю надану «Добробутом» послугу щомісяця треба було за­платити 11 гривень. Нині - 19,02 грн. Хіба вже надто багато?.. Але все ж зручніше і естетичніше ви­кидати сміття до спеціального контейнера, ніж вивозити його самому (ще дорожче вийде з огляду цін на пальне). А тим біль­ше викидати його до яру чи на узбіччя - так можуть зробити ли­шень ті, хто не любить свого міс­та, кому наплювати на природу, хто не поважає своїх сусідів та і всіх нас - мешканців цього кра­єчка України. А тим «мудрецям», хто викидає сміття до бака за рахунок свого сусіда, який за цю послугу сплачує, скажу так: все таємне рано чи пізно стає явним.

Джерело: “Сіверський край” від 03.11.2022, Світлана СЕКЕРА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Семенівка, Добробут, сміття, борг

Добавить в: