Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Померла гендиректорка Семенівської міської лікарні

Померла гендиректорка Семенівської міської лікарні

 

28 жовтня на 49-му році раптово пішла з життя депутат Семенівської міської ради, Генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Семенівська міська лікарня» Расулова Світлана Миколаївна.Світлана Миколаївна народилася у 1973 році в селі Жадове, де і закінчила середню школу. Вищу освіту здобула в Українській медичній стоматологічній академії в Полтаві за спеціальністю «Лікувальна справа», з присвоєнням кваліфікації «лікар» у 1997 році.

У 1997 – 1998 роках проходила інтернатуру на базі Київської медичної академії післядипломної освіти.

У КЛПЗ «Семенівська центральна районна лікарня» працювала з 1998 року на посаді лікаря-ендокринолога.

З січня 2005 року була призначена заступником головного лікаря по медичній частині КЛПЗ «Семенівська ЦРЛ».

11 грудня 2014 року була призначена головним лікарем КЛПЗ «Семенівська ЦРЛ».

З вересня 2016 року обіймала посаду Генерального директора КНП «Семенівська міська лікарня» Семенівської міської ради Чернігівської області.

Загальний медичний стаж Расулової С. М. налічує понад 20 років.

За період роботи в КНП «Семенівська міська лікарня» зарекомендувала себе як здібний організатор, ініціативний та добросовісний керівник, досвідчений спеціаліст, який на високому рівні володів сучасними методами лікування захворювань.

Расулова С. М. в 2017 році була обрана головою ради Північного медичного округу Чернігівської області, до складу якого входять Новгород-Сіверська, Семенівська, Корюківська, Менська, Сосницька та
Сновська громади.
Прощання зі Світланою Миколаївною відбулося в суботу, 29 жовтня 2022 року, в актовому залі міської лікарні, де зібралися колеги, друзі, знайомі, щоб віддати данину поваги гарній людині та досвідченому лікарю і провести в останню земну путь. Медична галузь Семенівщини зазнала значної, непоправної втрати.

Джерело: газета “Життя Семенівщини” від 03.11.2022

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Семенівка, лікар, Расулова

Добавить в: