Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Сновську хірург помер під час операції пацієнту

У Сновську хірург помер під час операції пацієнту

 

Завідувачу хірургічного відді­лення Сновської міської лікарні Миколі Парфенюку стало зле на робочому місці — коли оперував хворого. Пацієнт не постраждав — операцію закінчив асистент. А Миколу Петровича вря­тувати не вдалося.
У травні йому випов­нилося 53. Народився на Волині. На роботу в Сновськ (тоді — Щорс) приїхав 1997 року піс­ля закінчення Ужгород­ського медінституту.

Невдовзі очолив хірур­гічне відділення — став наймолодшим завіду­вачем в області. І зали­шався вірним йому до свого останнього дня.
Микола Петрович врятував десятки жит­тів. допоміг сотням па­цієнтів. Його прізвище стало синонімом відді­лення. замість «лікува­тися в хірургії» більшість говорила «у Парфенюка». А для нього хірургія була си­нонімом самого життя. Був неба­гатослівним. Не любив говорити, як багато значить для нього його нелегка і неспокійна робота. Чи не тому двоє старших синів Ми­коли Парфенюка (всього їх три) — Олександр і Сергій — спра­вою свого життя теж обрали ме­дицину. Дружина Наталія Мико­лаївна — також лікар: сімейний.

На церемонію прощання з хі­рургом 27 листопада до актової зали поліклініч­ного відділення прийшли десятки людей. Іще більше проводжали його в останню путь.

Марія ІСАЧЕНКО, газета “Гарт” від 01.12.2022

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хірург, Сновськ, Парфенюк

Добавить в: