Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Ніжині попрощались з захисником Сергієм Крикуном

У Ніжині попрощались з захисником Сергієм Крикуном

 

30 листопада відбулося прощання із захисником, який поклав життя за Україну і наше майбутнє – ніжинцем Крикуном Сергієм Володимировичем. Про це повідомили у Чернігівському обласному ТЦК та СП та у Ніжинській міськраді.

42-річний (народився 2 червня 1981 року) старший солдат Сергій Крикун загинув ще 5 квітня 2022 року, виконуючи бойове завдання біля Високопілля на Херсонщині, захищаючи свою Батьківщину, своїх коханих і близьких людей.
«Людина з відкритою душею і величезним серцем. Сміливий і сильний духом», - саме так говорять про Сергія його рідні та близькі.
Крикун Сергій народився 2 червня 1981 року в місті Ніжин. Закінчив Політехнічний коледж. 2 роки служив в армії. У 2016-му році Сергій брав безпосередню участь в антитерористичній операції на Сході України, а після початку повномасштабної війни у складі військової частини А4044 захищав Україну від ворожих окупаційних військ. Він відзначився гарною службою, маючи грамоти та нагороди.


На прощання з Сергієм до Храму Всіх святих у Ніжині прийшли, рідні, друзі, знайомі, багато ніжинців. А запам’ятали його як людину, яка не боялася труднощів. Він був помічником для своєї матері. Допомагав виховувати свою молодшу сестру. Був чесною і справедливою людиною. Бабуся Сергія була Ветераном Великої Вітчизняної війни, і коли вона була в літньому віці, він був ЇЇ опорою. Сергій був люблячим батьком і чоловіком.
У храмі помолилися за упокій душі воїна, який віддав власне життя за майбутнє нашої держави.
Поховали Героя на Фрунзівському кладовищі на Алеї Слави зі всіма почестями. Військові вручили рідним загиблого Державний Прапор. На честь славного воїна пролунали залпи військового салюту.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Крикун, Ніжин, прощання

Добавить в: