Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівщина в останню путь провела чотирьох захисників

Чернігівщина в останню путь провела чотирьох захисників

 

Сьогодні 29 листопада на Чернігівщині поховали чотирьох воїнів, які загинули захищаючи Батьківщину в ході повномасштабного вторгнення рф. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Капітан Непон Андрій Анатолійович народився 20 травня 1971 року в Городні
. У 1978 році пішов у 1 клас Городнянської СЗОШ№1, яку закінчив у 1988 році. У період з 1988-го по 1991-го роки навчався в Ачінському військовому авіаційному технічному училищі на спеціальності "літаки та двигуни".
Після закінчення училища Андрій проходив службу в смт Чаган Казахської РСР - з 1991 по 1994 роки. Після розпаду СРСР ще рік служив у Городні. Вже у 2017-му році чоловік брав участь у військових зборах з територіальної оборони. Через рік підписав контракт та у складі військової частини А4427 був безпосереднім учасником ООС на Сході України.
У травні 2020 року Андрій повторно уклав контракт про проходження військової служби у ЗС України, потрапивши до складу військової частини А3321.
Після початку повномасштабного вторгнення разом з побратимами Андрій Непон мужньо захищав Батьківщину.
У ніч на 26 листопада життя воїна обірвалось. Поховали Захисника на кладовищі смт Гончарівське.Солдат Криступас Олександр Вітавтасович народився 4 вересня 1993 року у селі Забілівщина на Борзнянщині. Середню освіту здобув у Шаповалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, а у 2016 році закінчив Глухівський державний педагогічний університет ім. О. Довженка, отримавши диплом вчителя інформатики та фізики.

Після здобуття вищої освіти Олександр працював у Києві, певний час проходив службу у Збройних Силах України. До повномасштабної війни працював у СТОВ «Авангард» інженером із техніки безпеки, а після 24-го лютого не вагаючись пішов захищати свою країну. Так чоловік потрапив до складу військової частини А4569 та разом з побратимами вирушив на захист територіальної цілісності та недоторканості України.
20 листопада під час виконання бойового завдання під Бахмутом Криступас Олександр загинув. Сьогодні рідні та близькі востаннє попрощалися з ним, поховавши на кладовищі рідного села.Солдат Хромеєв Сергій Валентинович народився 21 квітня 1973 в селі Калиновиця Варвинського району. Отримав середню освіту і у 1991 році потрапив на строкову військову службу до Збройних Сил України. До повномасштабного ворожого вторгнення Сергій працював бурильником цеху капітального і підземного ремонту свердловин “Укрнафтабуріння”, а у червні цього року долучився до оборонців України, потрапивши до складу військової частини А4569 на посаду радіотелеграфіста польового вузла зв'язку.

20 листопада 2022 року під час ворожого мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Кліщіївка на Донеччині Хромеєв Сергій загинув. Сьогодні близькі та побратими вшанували світлу памʼять земляка, поховавши його на кладовищі Малої Батьківщини.
Солдат Льовочкін Валентин Андрійович народився 30 січня 2001 року. Після повномасштабного ворожого вторгнення юнак на посаді старшого стрільця одного з підрозділів військової частини А1910 мужньо захищав Батьківщину від окупантів, борючись за територіальну цілісність і недоторканість рідної землі.
Під час виконання чергового бойового завдання Захисник отримав поранення, які виявилися несумісними з життям. Певний час Льовочкін Валентин вважався зниклим безвісти, але сьогодні він повернувся на рідну землю, де рідні та близькі нарешті змогли провести його в останню путь та поховати юного Захисника на кладовищі Іржавець в Ічні.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прощання, захисники

Добавить в: