Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Мешканці Заріччя, житло яких постраждало під час бойових дій, отримають для відбудови кошти від організації ZOA

Мешканці Заріччя, житло яких постраждало під час бойових дій, отримають для відбудови кошти від організації ZOA

 

Мешканці Заріччя, житло яких було пошкоджене під час активних бойових дій, отримають фінансову допомогу від міжнародної організації з надання допомоги та відновлення ZOA в Україні, яка базується в Нідерландах.

26 листопада, вони підписали тристоронні договори про отримання коштів. Угода укладається між організацією, Чернігівською міською радою та власником господарства.

Раніше ця організація звернулась до міської ради з пропозицією підтримати постраждалих чернігівців. Спільно було прийнято рішення спрямувати цю допомогу на відбудову приватного житла в мікрорайоні Заріччя. По-перше, це одна із найбільш постраждалих частин міста під час бойових дій, а по-друге, на той момент вона ще не була охоплена увагою саме міжнародних організацій.

Секретар міської ради Олександр Ломако під час сьогоднішньої зустрічі з метою підписання договорів з чернігівцями, подякував цій організації за надану людям допомогу і наголосив, що ліквідувати всі наслідки війни місто саме неспроможне, йому потрібна підтримка як держави, так і зовнішня.На відео - мешканці Киїнської громади, Шестовиці, Трисвятської Слободи та Киїнки, які отримали допомогу від ZOA

Тристоронні угоди будуть підписані зі 120 мешканцями Заріччя. Сума для кожного постраждалого домогосподарства є індивідуальною. Представники ZOA в Україні попередньо провели огляд пошкодженого житла і визначили, які саме ремонтні роботи необхідно виконати, після чого і розрахували розмір допомоги.

Кошти, які отримають люди, мають бути спрямовані виключно на ремонт житла. Зокрема, на відновлення вікон, дверей, покрівлі, системи опалення.


ZOA почала свою роботу з Киїнської громади. Близько 500 домогосподарств громади вже отримали допомогу на відновлення їхнього житла. Фінансову підтримку від ZOA також отримали жителі Городнянської та Тупичівської громад. Наразі організація працює на півдні Чернігівщини: Талалаївська, Бобровицька, Ічнянська громади. В Чернігові наразі лише Зарічне. 

За інформацією прес-служби Чернігівської міської ради 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Заріччя, допомога

Добавить в: