Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Голова ОСББ з Масанів не хоче допомогти сусідам з підключенням води під час війни

Голова ОСББ з Масанів не хоче допомогти сусідам з підключенням води під час війни

 

Війна в Україні не зупинила сусідські війні. То там то тут спалахують конфлікти, які іноді стають предметом створення журналістських матеріалів. В Мікрорайоні Масани на вул.Красносільського стоять поряд 2 будинки - №73 і №79. 2 під’їзди 5-поверхового будинку №73, як і сотні інших будинків, які будували 20-30 років тому були підключені до трубопроводу малого тиску води, 9-типоверхівка №79 — вже до труби високого тиску. У 2012-му році, коли обидва будинки обслуговували ЖЕКи за погодження з “Чернігівводоканалом” 73-й будинок підключили до 79-го будинку, аби вода поступала до квартир під більшим тиском.

За словами представника “Чернігівводоканалу” — цій трубі, що з'єднувала 2 будинки 10 років, вона має гарантію у 40 років, тобто прослужить, як мінімум, ще 30 років. А може і більше, бо знаходиться в затишному підвалі будинку, де її експлуатація не обтяжується погодними умовами та іншими сторонніми негативними чинниками. Також в точці приєднання труби 73-го будинку з 79-м є можливість встановити лічильник, завдяки якому вода буде обліковуватись для кожного будинку окремо.

В 2016-му році у будинку №79 було створено ОСББ "ДОБРОБУТ 79". Після створення було проведено ревізію майна мешканців і будинок №73 від зазначеної вище труби у підвалі від'єднали і вони знову отримували воду від труби малого тиску.

Після початку повномасштабного вторгнення насосну станцію, яка обслуговувала будинок №73 та приватний сектор було серйозно пошкоджено, як і багато інших об'єктів “Водоканалу”, тож тепер у 14-ти квартирах даного помешкання — з водою дуже сутужно, вона ледь тече з крану, що практично унеможливлює прання в машинках та дуже сповільнює наповнення бойлерів.


Домовитися полюбовно не вдалося, тож для висвітлення спірної ситуації запросили журналістів. В ході спілкування з якими, голова ОСББ Лариса Ревенок розмовляла з невимовною люттю, хоча йшлося лише про воду для сусідів під час війни... Як говорить народна приказка: “З такими сусідами і ворогів не треба”.

У “Чернігівводоканалі” також додали, що перспективи відновлення розбитої насосної станції для Масанів — туманні, а прокладати водогін по новому — обійдеться щонайменше у 200 тисяч гривень, яких підприємство не має. Скоріш за все, така сума буде непід'ємною і для мешканці 14-ти квартир.
Можливо їм слід запропонувати ОСББ якусь посильну щомісячну плату на потреби будинку, аби задобрити головиху та отримати нормальний тиск води?Джерело відео: телеканал “Новий Чернігів”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Масани, ОСББ, труба, Красносільського, Чернігівводоканал

Добавить в: