Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В'ячеслав Чаус: «‎Ми точно забуваємо зараз про графіки 4:4 і готуємося до аварійних відключень»

В'ячеслав Чаус: «‎Ми точно забуваємо зараз про графіки 4:4 і готуємося до аварійних відключень»

 

Сьогодні зранку у своєму телеграм-каналі та у Фейсбуці очільник Чернігівської військової обласної адміністрації В'ячеслав Чаус опублікував відеозвернення з роз'ясненням ситуації, яка склалася на енергетичному фронті. Дане відеозвернення за його словами, спонукало створити численна кількість звернень-скарг від мешканців Чернігівщини, щодо графіків відключень, які застосовують в області."Сьогодні ми намагаємося застосовувати графік 6:3 і від того дуже багато людей дзвонять і скаржаться.

Ще раз хочу всім нагадати, що в країні війна і що ворог наніс черговий удар по нашій енергетичній системі.
Я в цьому відео-зверненні хочу подякувати всім енергетикам, за те, що Чернігівщина має можливість так швидко застосовувати графіки 6:3, а не сидить взагалі без електропостачання.
Енергетики роблять все, щоб відновити енергетичну систему. Енергосистема країни нестабільна. Ми точно забуваємо зараз про графіки 4:4 і готуємося до аварійних відключень.
Зараз розгортаються Пункти незламності, у яких люди можуть обігрітися, зарядити свої телефони, інші гаджети і отримати першу допомогу.
Прошу всіх, закликаю всіх до терпіння. Поки відповідні служби працюють на відновлення стабільного електропостачання в нашій області"
, - написав Чаус.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чаус, графік, електрика

Добавить в: