Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Виконком погодив проєкт Програми надання матеріальної допомоги родичам загиблих і померлих захисників

Виконком погодив проєкт Програми надання матеріальної допомоги родичам загиблих і померлих захисників

 

На засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради 24 листопада було погоджено проєкт Програми надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України на 2023 рік.Програма розроблена з метою фінансової підтримки сімей захисників і захисниць, які, починаючи з 24 лютого 2022-го, брали участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з російською військовою агресією проти України, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів.

Одноразова матеріальна допомога виплачуватиметься у розмірі 40 тисяч гривень одному з членів сім’ї загиблого (померлого) за згодою інших членів родини.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації цієї Програми у 2023 році, 10 млн гривень.

Станом на 15 листопада 2022 року департаментом соцполітики ЧМР встановлено статус члена сім’ї загиблого (померлого) захисника і захисниці України 276 особам, за 138 загиблих захисників/захисниць України.

Цю програму ще мають затвердити депутати Чернігівської міської ради на найближчому засіданні сесії. Почне вона працювати з 1 січня 2023 року.

Джерело: Прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: допомога, захисники

Добавить в: