Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «3 на 6» - «Чернігівобленерго» запровадило посилені графіки відключень світла

«3 на 6» - «Чернігівобленерго» запровадило посилені графіки відключень світла

 

Після вчорашнього влучання російських ракет в обʼєкти енергетичної інфраструктури, коли більша частина країни була знеструмлена в тому числі і Чернігівська область, АТ «Чернігівобленерго» розмістило нове повідомлення на сторінці у Фейсбук, щодо графіків відключень електроенергії.Із 22 листопада нам вдалося залучити додаткову кількість споживачів у Чернігові та інших населених пунктах області до графіків відключень і повернутись до принципу «чотири через чотири» (у певної групи споживачів електроенергія відключається на чотири години і потім на такі ж чотири години група забезпечена безперебійним електропостачанням).

Однак після вчорашньої атаки росіян цей графік не дозволяє нам забезпечити виконання усіх вказівок центральної диспетчерської служби НЕК «Укренерго». А тому ми вимушені знову повернутися до «посиленого» графіку обмеження споживання електричної енергії «три через шість» (три години електропостачання у групи є, потім на шість годин його обмежують).

За допомогою таких заходів енергетики сподіваються стабілізувати роботу енергосистеми України. При розвитку ситуації у кращий чи гірший бік ми будемо одразу ж вас інформувати.


Перелік адрес, які входять до трьох груп відключень електроенергії (туди внесена і додаткова кількість споживачів, яка була у двох групах графіку «чотири через чотири») – на нашому сайті за посиланням https://chernihivoblenergo.com.ua/files/other/Grafik_obmezhen.pdf

Більш детальну інформацію стосовно конкретної адреси ви можете, як завжди, дізнатися за допомогою наших ботів у Viber і Telegram:

Сам графік відключень – розміщений на картинці нижче.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівобленерго, графік

Добавить в: