Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Бахмацька громада провела в останню путь Володимира Пирогова, який загинув у боях на Донеччині

Радио
Радио

Бахмацька громада провела в останню путь Володимира Пирогова, який загинув у боях на Донеччині

 

Сьогодні, 21 листопада, на Чернігівщині в останню путь провели сержанта Володимира Пирогова, який загинув у боях на Донеччині. Про це повідомів Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Сержант Пирогов Володимир Іванович народився 29 квітня 1970 року. У 1977-1987 роках навчався у Стрільницькій школі, трохи згодом опанував професію електрозварювальника. Протягом 1988-1991 років Володимир проходи військову службу, після цього проживав у Києві, де працював охоронцем в муніципальній поліції.


У 2015-2016 роках чоловік брав безпосередню участь в антитерористичній операції на Сході, а після початку повномасштабної війни в Україні долучився до складу 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців (46 батальйон). Разом з побратимами, обіймаючи посаду командира кулеметного взводу одного з підрозділів, він мужньо захищав Батьківщину, даючи гідну відсіч загарбникам та виборюючи право українського народу на свободу та незалежність.

4 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання на Донеччині Пирогов Володимир загинув.

Сьогодні рідні та побратими провели його в останню путь, вшанувавши світлу пам'ять земляка та поховавши його на кладовищі села Стрільники Бахмацької міської громади.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пирогов, Стрільники, загинув

Добавить в:
 
 


Центр Комплект