Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ніжинська громада передала вже 17-ту автівку для ЗСУ

Радио
Радио

Ніжинська громада передала вже 17-ту автівку для ЗСУ

 

Вже 17-ту автівку передала Ніжинська громада для ЗСУ. Це пасажирський мікроавтобус Volkswagen T4, який військові обрали самі, виходячи з власних потреб. Авто придбали за кошти бюджету платників податків, підприємців та просто небайдужих містян.Олександр Кодола мер м.Ніжин:
- Це 17 авто загалом для ЗСУ, а для 30-го батальйону - це вже друге. Міськрадою виділено 220 тисяч гривень для придбання цього автомобіля. І нам приємно, що це авто вже їде
виконувати бойові завдання і відповідно наближати нашу перемогу.


Юрій Хоменко секретар Ніжинської міської ради:
- Це авто вибирали військові. Вони його самі перевіряли і це спростило нашу роботу. Мені приємно, що це авто було придбане за кошти міського бюджету Ніжину у ніжинця.
Авто пройшло техогляд та було укомплектоване необхідними медикаментами і смаколиками. На прохання ніжинський військовослужбовцям бійцям презентували потужний ноутбук. Від спілки "Медярі Ніжинщини" до військових також поїде запашний мед. Як повідомив голова спілки Петро Балаш на потреби ЗСУ ніжинські медярі передали вже понад 200 літрів меду.Джерело: телеканал “ТІМ”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніжин, автівка

Добавить в:
 
 


Центр Комплект