Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині в останню путь провели трьох захисників
Рекламодателям

Радио
Радио

На Чернігівщині в останню путь провели трьох захисників

 

Одразу з трьома захисниками попрощалась Чернігівщина 19 листопада. Двоє з них загинули під Бахмутом, ще один поблизу населеного пункту Времівка на Донеччині. Про це повідомили Чернігівський обласний ТЦК та СП та керівництво громад, уродженцями яких були військові.


Солдат Загорулько Євген Олександрович народився 2 червня 1988 року в селі Южне Ічнянського району. З початком повномасштабного російського вторгнення чоловік долучився до складу Збройних Сил України, потрапивши на службу до військової частини А1376 на посаду оператора взводу протитанкових керованих ракет.

Загинув 12 листопада 2022 року під час оборони міста Бахмут на Донеччині

Сьогодні рідні та близькі провели його в останню путь, вшанувавши його світлу пам‘ять та поховавши на кладовищі Малої Батьківщини.

Молодший сержант Качура Микола Михайлович народився 5 грудня 1992 року в селі Риботин на Коропщині в багатодітній родині.
У 2014-2015 роках проходив військову службу по мобілізації, а у квітні цього року знову долучився до лав Захисників України: спочатку в один із підрозділів на Чернігівщині, а трохи згодом - до військової частини А4427 на посаду головного сержанта.

Загинув 14 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу Бахмута на Донеччині.
Сьогодні рідні та побратими провели його в останню путь, поховавши на місцевому кладовищі села Риботин.
Старший солдат Закаврашний Андрій Віталійович народився 31 серпня 1997 року в селі Лихачів (колишній Носівський район). З 2003 року навчався у місцевій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, де закінчив 9 класів, після чого вступив до Ніжинського аграрного коледжу.
У 2017-2019 роках Андрій проходив строкову військову службу, а у перший день повномасштабного ворожого вторгнення долучився до складу військової частини А1815 на посаду стрільця-помічника гранатометника.

Загинув 14 листопада 2022 року під час бою поблизу населеного пункту Времівка на Донеччині, отримавши поранення, яке виявилось несумісним з життям.

Сьогодні рідні та близькі востаннє попрощалися з ним, вшанувавши світлу пам‘ять земляка та поховавши його на кладовищі рідного села.

Gorod.cn.ua


Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прощання, захисники, Бахмут

Добавить в:
 
 


Центр Комплект