Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Весільні плаття від Nataliya Vilchuk – найкращий вибір для найголовнішої події в житті
Рекламодателям

Радио
Радио

Весільні плаття від Nataliya Vilchuk – найкращий вибір для найголовнішої події в житті

 

Весілля – це найкращий і довгожданий день в житті кожної дівчини. Наречена мріє про найкращу сукню, найкращий ресторан, і звичайно, про те, щоб коханий був поруч. Вже протягом майже двох десятиліть популярними серед наречених є саме весільні плаття від Nataliya Vilchuk. При чому витвори від відомого дизайнера користуються попитом не тільки в Україні, але й за її межами.

Люди, які знайомі з роботами Наталії Вільчук, ніколи не сплутають її суконь з іншими виробами. Адже стиль майстра має неповторний почерк. Дизайнер використовує в своїх роботах унікальні вишивку та декор. Також кожна сукня оброблена складною драпіровкою.

Дизайнерка є прихильницею української культури і постійно намагається популяризувати її по всьому світі. Погодьтесь, що в наш нелегкий час такий підхід до справи особливо цінується, коли ворог намагається знищити таку прекрасну культуру.

Поєднання традицій та сучасного стилю – роботи Наталії Вільчук

Майстер так унікально вміє відтворювати свою любов до батьківщини в своїх роботах, що її весільні сукні хочеться одягати не раз. Кожна українська наречена може бути неповторною в свій день саме в сукні від Nataliya Vilchuk. Крім того всі плаття виконані тільки з оригінальних матеріалів.

Сучасні наречені не бажають купувати звичні для всіх пишні плаття з купою камінців. Сьогодні є можливість бути особливо прекрасною. При чому знайти свою сукню зможе абсолютно кожна наречене на.

Ви бажаєте підкреслити свій патріотичний дух? Тоді вам ідеально підійде сукня Lada – прямий силует і гарна вишивка по центру. Якщо наречена бажає створити образ мрійливої дівчини, то краще обирати класичну модель зі шлейфом Linda.

В 2023 році дизайнера представить своїм клієнтам чорну весільну сукню Liza та Luna. Такий наряд підійде тільки впевненим в собі дівчатам, які люблять показувати свою зухвалість. Погодьтесь, що впевнені в собі українки обов’язково полюблять такі оригінальні сукні в чорному кольорі в стилі бохо.

В роботах від  Nataliya Vilchuk поєднується все – мереживо ручної роботи, оригінальна вишивка, патріотичні мотиви і екстравагантні фасони. Кожна наречена знайде для себе реально оригінальну сукню, не схожу на інші.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект