Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Носівці та Чернігові попрощалися з двома захисниками

Радио
Радио

У Носівці та Чернігові попрощалися з двома захисниками

 

Сьогодні в останню путь провели ще двох захисників України, у війні, яку спричинила росія. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП та Пресслужба Носівської міської ради.

Солдат Жабинський Сергій Миколайович народився 23 січня 1988 року у Чернігові. Навчався в Чернігівській гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю, після неї - у Чернігівському ліцеї залізничного транспорту. Крім того освіту Сергій отримав і в Конотопському політехнічному технікуму.
Протягом 2006-2007 років чоловік проходив строкову військову службу, а до повномасштабної війни працював бригадиром по ремонту залізничних колій у Чернігові.

Після подій 24-го лютого Сергій долучився до лав Збройних Сил України, потрапивши на службу до військової частини А4569 на посаду водія одного з кулеметних взводів.

Все життя Сергія пов’язане зі Сновщиною і з рідним для нього селом Смяч. Другою рідною оселею для нього завжди був дім тьоті й дяді – Надії Григорівни та Федора Григоровича Демиденків. Серед смячан у нього багато справжніх друзів, його тут любили і поважали, цінували за доброту і майстерність.
Саме у Смячі застала Сергія широкомасштабна збройна агресія російської федерації. Перебуваючи в окупації Сергій не міг спокійно спостерігати за наступом ворога по рідній землі: разом з односельцями він чинив опір ворогові – робив «їжачки» для знешкодження ворожої техніки, був «очима» для ЗСУ. Після деокупації допомагав односельцям відбудовувати зруйнований міст.
На початку червня Сергій Жабинський був призваний до Збройних Сил України. Служив у 65-му Окремому Стрілецькому Батальйоні (військова частина А4569, посада водія одного з кулеметних взводів).

8 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Андріївка на Донеччині Жабинський Сергій загинув. 17 листопада рідні та побратими востаннє попрощалися з ним, вшанувавши світлу пам'ять воїна у Катерининській церкві та поховавши Сергія на кладовищі "Яцево".

Старший солдат Красевич Антон Павлович народився 23 листопада 1999 року у селі Бобриця на Черкащині
. В дитинстві з родиною переїхав на Чернігівщину, а з 2005-го року навчався у Носівській СЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Після її закінчення у 2019 році Антон вступив до Броварського професійного ліцею.

Він разом з мамою та братом-близнюком Артемом проживав на вулиці Привітній у Носівці. Таким він і був – щирим, відкритим, талановитим, з відкритою душею і серцем, сповненим любові до всіх. 23 листопада йому б виповнилося лише 23…

Протягом 2019-2020 років парубок проходив строкову військову службу, а у 2021 році в складі військової частини А0281 брав безпосередню участь у військових діях на сході України. У березні цього року Антон знову взяв до рук зброю та долучився до оборонців Батьківщини, потрапивши до складу військової частини А0501 на посаду сапера одного з підрозділів.

Під час виконання чергового бойового завдання Антон отримав поранення. Лікарі військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові намагалися врятувати його, але отримані того дня поранення виявилися несумісними з життям. 8 листопада 2022 року серце Красевича Антона зупинилося назавжди.


Тіло Антона доставили до рідного міста вночі, тому живим коридором шани зустрічали носів чани вже ранком по всьому маршруту руху колони з прапорами, квітами, стоячи на колінах.
Сльози і розпач, невимовний жаль за таким юним і відважним героєм, який заплатив за нашу свободу найдорожчим - власним життям.
Поховали Героя на кладовищі цукрозаводського мікрорайону.
Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Жабинський, Красевич

Добавить в:
 
 


Центр Комплект