Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові нерадиві будівельники зламали рубильник на електропідстанції та лишили Масани без світла на 2.5 години

У Чернігові нерадиві будівельники зламали рубильник на електропідстанції та лишили Масани без світла на 2.5 години

 

Йде дим, а з будівлі вибігають невідомі люди. Днями у Чернігові у мікрорайоні Масани, через втручання сторонніх осіб сталася пожежа на діючій трансформаторній підстанції, яка розподіляє електроенергію на мікрорайон. Небайдужі чернігівці зафільмували на відео, як це сталося. На відеозаписі, який надіслали журналістам телеканалу "Дитинець" чітко видно момент спалаху та незнайомців, які рятуючись тікають назовні.

На місце події негайно прибули рятувальники та оперативно-виїзна бригада працівників "Чернігівобленерго".Олександр Короп директор чернігівських електричних мереж:
- В результаті огляду було встановлено, що дією електричної дуги пошкоджено головний рубильник трансформатора ТЕ-1. Головний рубильник не підлягає відновленню, потребує заміни.
- Діями оперативного персоналу за 2.5 години було відновлено електропостачання цього розподільного пункту. Враховуючи те, що об'єкти енергетики перебувають у критичному стані, діями сторонніх осіб було нанесено збитки.

Як повідомляють у "Чернігівобленерго", окрім житлових будинків, ця трансформаторна підстанція живила і об'єкт критичної інфраструктури міста. Зусиллями енергетиків його вдалось перепідключити до іншої мережі і відновити світлопостачання у мікрорайоні.

Аби знайти винних, енергетики звернулися до поліції. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження про умисне пошкодження обєктів електроенергетики.

Сторонніми особами, які спричинили пожежу на трансформаторній підстанції та пошкодили обладнання виявились працівники однієї з будівельних фірм, кажуть у "Чернігівобленерго".


Олександр Короп директор чернігівських електричних мереж:
- Працівники виконували роботи без дозволів, без повідомлення експлуатуючої організації, про перезаживлення будівельного майданчика з 2-ї секції на 1-шу. В результаті помилкових дій відключили під навантаженням головний рубильник, що призвело до його пошкодження.

Будівельна компанія вже надіслала лист до "Чернігівобленерго" з обіцянкою компенсувати усі збитки. Енергетики закликають мешканців міста ні в якому разі не намагатися самостійно перепідключити електромережі у трансформаторних підстанціях, адже це може призвести до непередбачуваних наслідків.Джерело: телеканал “Дитинець”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівобленерго, Масани

Добавить в: