Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Хто віддає перевагу купівлі тактичних кросівок?
Рекламодателям

Радио
Радио

Хто віддає перевагу купівлі тактичних кросівок?

 

При виборі взуття необхідно враховувати умови, в яких ви будете знаходитись. В першу чергу це стосується працівників спецслужб, мандрівників та любителів активного відпочинку. Якщо необхідно долати великі відстані, знаходитись взутим довгий час та виконувати спецзавдання, то звичайне цивільне взуття не підійде. Для подібних умов військові обирають тактичне взуття, яке гарантує комфортні умови перебування на відкритій місцевості протягом тривалого часу. На сайті https://wiking.ua/catalog/krossovki/ можна переглянути всі актуальні тактичні кросівки, які виготовлені відповідно до сучасних норм ГОСТ та загальноприйнятих вимог якості до військового спорядження.

XUnGDUAgGyHMuGz2EYClThm64rB17pW6MOnXc1DscQVDLIUiEx5KkBieAhznK88tWtnLMBoCadWC-FKhP3GY25LY_3l9-L_hbxuNVDQ3-RJPzvQR7isY_UFPOMe_RhX-S9pllOlOmLb_hdu7kKmz8smrl8eiR1hwUMBWZu_bAjAMPhQX8JKxVmGecFqHWXn1

Популярність тактичного взуття 

Купити тактичні кросівки можуть не лише поліціянти чи військові. Величезний попит на такі вироби є у:

  • мисливців;
  • рибалок;
  • туристів;
  • любителів активного відпочинку.

Навіть міські жителі, які пріоритетно ставлять комфорт і зручність щодня, вибирають чоловічий тактичний одяг та взуття. Це обумовлено практичністю та високою якістю речей. Підібравши повний комплект можна розраховувати на те, що він довго служитиме без пошкоджень та візуальних змін, та в будь-якій ситуації ви почуватимитесь не просто зручно, а й модно.

Основні переваги

Ціна на тактичне взуття буде дещо вищою, ніж на звичайні кросівки, черевики та інше види чоботів. Це зумовлено матеріалами та технологіями, що застосовуються під час пошиття виробів. У результаті взуття наділяється такими властивостями:

  • ергономічність;
  • хороші властивості утримання тепла та відведення вологи;
  • абсолютна водостійкість;
  • бактерицидність;
  • міцність;
  • зносостійкість.

Крім того, чоловічі тактичні кросівки мають досить привабливий сучасний дизайн, адже цьому також приділяється частка уваги виробників.

0LzIPLleISK_dvG4Ix-RmbaU55RQcc7co0Eu8dWFs9uZXDd_zexkJ7eRG53mcsMBnZfIfEe185KvcaXqkhamJfD6D6iYyvwG4XQqYl4FgKVk-guO8_RrL_RGyvxbONIJO0xUHK4WhJCxhRTFaqy2z9lQvoC-v5uXhS97JtO1VvlpJcpAzzPbeDmYt8Y5_Ybb

Щоб розібратися з тим, чи дійсно гідної якості пропонується тактичне взуття, важливо звернути увагу на матеріал в основі. Він повинен бути досить щільним, міцним, не піддаватися стирання, в ідеалі витримувати пряму механічну дію, наприклад, щоб не з'являлися дірки від каменів, проколів гострими предметами. Другий момент — це підошва, якій приділяють увагу мисливці та туристи. Вона має бути товстою, але легкою, з гарним антиковзним протектором. Можна підібрати спеціальні вироби для ходьби гірськими стежками або лісовою місцевістю, замерзлими водоймами. Військові звертають увагу і на якість шнурівки, адже нога має бути добре та зручно зафіксована, щоб унеможливити вивих.

Магазин Wiking пропонує широкий асортимент військового спорядження, одягу та взуття. Є можливість вибрати речі перевірених брендів високого класу якості за доступною ціною.

 
 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект