Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Що варто знати про догляд за речами з замши?
Рекламодателям

Радио
Радио

Що варто знати про догляд за речами з замши?

 

Довго живе міф про те, що замша – це крихкий матеріал, який не витримує дощу, бруду та трохи більш жорстких умов. Занадто часто можна зустріти твердження, що замшеві туфлі абсолютно не підходять для осені чи зими, що туфлі скисають, як тільки йде дощ, що одна прогулянка по соляній сльоті зіпсує їх назавжди тощо. Це, напевно, було правдою, коли справа дійшла до взуття яке ви мали в молодості, яке перед першим використанням лише швидко розбризкували універсальною просоченням, а потім використовували щодня, не маючи навіть натяку на догляд. Але це абсолютно не так, якщо це пара якісного взуття, яка була належним чином просочена хорошими продуктами, яку зачищали після кожного використання та отримували регулярний догляд і нагляд (перегляньте відео нижче, щоб підтвердити стійкість замші з правильні продукти). Замша, як і шеніл тканина, також часто використовується в якості оббивки та перетяжки мебелі.

Як краще очищати?

Зніміть усі шнурки та видаліть найсильніші забруднення звичайною щіткою з кінського волосу, а потім швидко пройдіться по взуттю щіткою для замші, щоб підняти волокна перед чищенням. Налийте бризку (м'який, але ефективний засіб для чищення замші, нубуку та текстилю) у кришку баночки для полірування та використовуйте щіточку, що входить у комплект, щоб нанести засіб на все взуття. Повинна утворитися біла піна, яка швидко вбирається. Додатково потріть будь-які плями та не пропустіть область між підошвою та верхом.

Залиште на кілька хвилин, потім відкрийте кран і змочити щітку, а потім ще раз пройдіться щіткою по взуттю, періодично додаючи воду, щоб усунути піну. Потім ретельно промийте взуття під краном. Потім заповніть все взуття складеною газетою і залиште висихати зверху на цілий день або на ніч. Змініть папір, якщо хочете, щоб це пішло швидше. Дайте їм повністю висохнути, перш ніж зняти газету та переходити до наступного кроку, але також не чекайте занадто довго, оскільки це не обов’язково, якщо черевики залишаються повністю засохлими протягом кількох днів.

Як правильно доглядати?

Почніть з того, що пройдіться по них щіткою для замші, якою ви почистите все взуття невеликими круговими рухами, щоб знову підняти волокна. Заповніть отвір газетою та переконайтеся, що вона добре закриває отвір, а внутрішня шкіра ніде не вислизає. Вийдіть на вулицю і поставте взуття на газету. Розбризкувати з відстані приблизно 20-25 сантиметрів пігментом (очищає та доглядає замшу, а також забезпечує певний захист від вологи, при цьому пігмент перефарбовує) у відтінку, найближчому до кольору взуття. Переконайтеся, що все взуття покрите, обережно підніміть язик і також бризніть туди. Залиште на 10-15 хвилин, перш ніж знову пройти по ним щіткою для замші.

Що треба знати про захист?

Знову покладіть взуття на газету зовні та збризнути все взуття з відстані приблизно 20 сантиметрів засобом (високоефективне просочення, яке захищає від вологи та бруду). Потім залиште на півгодини, перш ніж востаннє пройти по них чистою щіткою з кінського волосу, щоб востаннє згладити поверхню. Потім візьміть крем для взуття того ж відтінку, що й край підошви, і акуратно нанесіть шар навколо краю підошви. Будьте обережні, щоб крем не потрапив на замшу, якщо це все ж таки станеться, найкращий спосіб видалити пляму – дуже ретельно потерти так званим замшевым тампоном.

Нарешті, почистіть край підошви щіткою з кінського волосу та зав’яжіть шнурки.

Такий ретельний огляд забезпечує ретельне миття взуття та належний захист від бруду та вологи. Нижче наведено фільм, який чітко показує, як чудово захищають замшу кращі сучасні засоби для просочування.

Постійний догляд

Варто використовувати вищезазначену процедуру приблизно пару, три рази на рік залежно від того, як часто взуття використовується, або якщо воно було піддано гіршим умовам і стало дуже брудним або просякнутим сіллю. Що стосується більш регулярного догляду, я завжди чищу взуття після кожного використання щіткою-підковою та/або щіткою для замші залежно від потреби. Якщо це зимове взуття, і воно було піддано впливу солі, треба також витирати його вологою ганчіркою або протираю м’якою стороною мокрої губки, знову ж таки залежно від потреби.

Також необхідно періодично підправляти шар спреєм-просоченням. Це зможе захистити виріб з натуральної замші набагато років привабливим та придатним до використання.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект