Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Сьогодні в останню путь провели 26-річного захисника Володимира Чечило, завтра прощання з Андрієм Брагінцем

Радио
Радио

Сьогодні в останню путь провели 26-річного захисника Володимира Чечило, завтра прощання з Андрієм Брагінцем

 

Вчора 11 листопада на сторінці Олишівської об'єднаної територіальної громади повідомлялось, що 12 листопада у суботу пройде прощання з Володимиром Чечило, а 13-го у неділю — з Андрієм Брагінцем.

Сьогодні Чернігівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки розмістив інформацію про похорон солдата Чечило Володимира Васильовича. Чоловіку було 26 років (народився 25 вересня 1996 року в смт Олишівка). З початком повномасштабного ворожого вторгнення Володимир вирішив долучитися до лав Збройних Сил України і у серпні цього року потрапив на військову службу до складу 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.


На фото - Володимир Чечило

На жаль, 3 листопада 2022 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу села Новомихайлівка на Донеччині Чечило Володимир загинув. Сьогодні рідні та побратими провели захисника в останню путь, вшанувавши його світлу пам‘ять та поховавши на кладовищі Малої Батьківщини.

Завтра об 11.30 в Олишівці на вул. Чернігівській розпочнеться прощання з Андрієм Брагінцем.На фото Андрій Брагінець

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чечило, Брагінець, Олишівка, прощання

Добавить в:
 
 


Центр Комплект