Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Безпека пішоходів у темний час доби: поліція провела акцію для чернігівців

Безпека пішоходів у темний час доби: поліція провела акцію для чернігівців

 

Вже місяць Чернігів вимушено обходиться без вуличного освітлення, а подекуди і світлофорів. Російські атаки пошкодили українську об'єднану енергосистему, і тепер доводиться економити на всьому. Пересуватися вулицями та переходити дороги чернігівцям стало набагато складніше.

Щоб полегшити розпізнавання водіями пішоходів, поліцейські по всій Україні провели акції "Світло переможе темряву". Вони роздавали людям світловідбивні стрічки, які можна носити на одязі. У світлі фар вони добре помітні.
Чимало містян, які отримали від поліцейських подарунки, і самі останнім часом неодноразово ставали свідками того, наскільки небезпечним є перехід дороги у темряві.

У Чернігові поліція фіксує зростання кількості ДТП за останній місяць, особливо за участю пішоходів і в темну пору доби.
Згідно з правилами дорожнього руху, в темну пору доби пішоходи, які рухаються проїжджою частиною чи узбіччям, повинні виділяти себе, за можливості - світлоповертальними елементами. Якщо вони цього не роблять, це вважається адміністративним правопорушенням, за яке передбачений штраф у 255 гривень.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: безпека, пішоходи

Добавить в: