Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Чернігівщині за матеріалами СБУ повідомлено про підозру двом прокремлівським агітаторам

На Чернігівщині за матеріалами СБУ повідомлено про підозру двом прокремлівським агітаторам

 

За матеріалами Управління СБ України в Чернігівській області повідомлено про підозру за фактом виправдовування, визнання правомірною збройної агресії Російської Федерації проти України двом мешканцям Київщини та Чернігівщини.
Прокремлівських агітаторів було викрито під час проходження ними огляду на одному з блок-постів регіону.


Слідством встановлено, що мешканець Бориспільського району Київської області, через інтернет-месенджер, поширював матеріали, де йшлося про те, що метою російського вторгнення є боротьба зі злом та нацизмом.

Інший ворожий поплічник, мешканець Чернігова, розповсюджував пропагандистську інформацію, у якій серед іншого висловлювалось захоплення роботою російських військових.

Призначеною СБУ експертизою підтверджено протиправний характер публікацій фігурантів проваджень.

Наразі зловмисникам повідомлено про підозру за ст. 436-2 (поширення матеріалів із виправдовуванням, визнанням правомірною, запереченням збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Джерело: Управління СБ України в Чернігівській області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: агітатор, безпека

Добавить в: